Ranking mężczyzn po czterech konkurencjach

XLII SPARTAKIADA - Ranking mężczyzn po czterech konkurencjach

M-ce Nazwisko Imię Jednostka organizac Punkty
rowery podkowa boule lotki Razem
1 Poniewierski Wojciech AMO 96 83 97 99 375
2 Rutyna Karol KAP 95 81 98 91 365
3 Ćwikła Waldemar ADM 86 85 96 97 364
4 Michowski Mirosław SAL 84 99 92 88 363
5 Świtalski Grzegorz ADM 96 86 94 76 352
6 Traciłowski Michał KAP 89 96 76 83 344
7 Wawer Grzegorz SAL 98 72 84 86 340
8 Lisowski Ryszard AMO 82 94 68 95 339
9 Taracha Witold AMO 90 97 68 81 336
10 Wąsik Wiesław ADM 81 81 94 74 330
11 Białek Janusz PRO 80 92 87 70 329
12 Sętowski Jacek PIA 79 92 68 88 327
13 Ziółek Łukasz MOM 94 72 86 69 321
14 Sułek Paweł SAL 90 56 100 66 312
15 Pięta Marek MOM 88 60 76 78 302
16 Drewienkowski Tomasz SAL 91 57 89 58 295
17 Próchniak Mirosław PRO 83 60 68 80 291
18 Garus Ryszard SAL 87 90 54 58 289
19 Warda Maciej SAL 88   96 98 282
20 Kośmider Arkadiusz KAP 92   92 91 275
21 Wysocki Mariusz KAP 97   84 86 267
22 Przychodzień Roman AMO   94 84 86 264
23 Rutkowski Adrian SAL 100   99 64 263
24 Kumor Kazimierz KAP   100 92 66 258
25 Kowalczyk Piotr KAP   95 57 100 252
26 Sikora Mirosław MOM 100   76 73 249
27 Żuber Mikołaj AMO 98   57 93 248
28 Przybylski Jakub SAL 95 84   64 243
29 Kamola Rafał SAL 97   76 68 241
30 Pięta Maciej MOM   83 52 97 232
31 Rzewnicki Krzysztof PRO 89   84 58 231
32 Ścibior Ireneusz SAL 86   68 76 230
33 Golba Tomasz PRO   66 68 83 217
34 Szewczyk Marek SAL   66 84 64 214
35 Kaim Jarosław SAL   98 49 55 202
36 Czarnota Mariusz MOM   69 68 60 197
37 Grobel Adam AMO     78 92 170
38 Kapusta Adam MOM 93 75     168
39 Abramowicz Łukasz SAL     70 94 164
40 Wójtowicz Piotr SAL     70 91 161
41 Pilich Maciej AMO     72 78 150
42 Sikora Piotr SAL     68 80 148
43 Jasek Grzegorz SAL     85 59 144
43 Jaworski Damian MOM     77 67 144
45 Stateczny Jarosław SAL     71 72 143
46 Figura Mariusz SAL 85 54     139
47 Słyk Mariusz ADM     51 61 112
48 Kraska Arkadiusz SAL 99       99
48 Kusyk Kamil SAL 99       99
50 Rybak Przemysław SAL 94       94
51 Sikora Radosław SAL 93       93
52 Szeląg Ireneusz KAP 92       92
53 Cieślak Marcin SAL 91       91
54 Marcinkowski Marek ADM   89     89
55 Grobel Maciej SAL 87       87
56 Czarnota Adam AMO   78     78
56 Sobieszek Paweł SAL   78     78
56 Taracha  Krzysztof PRO   78     78
59 Pomorski Sławomir MOM   75     75
60 Woźniak Damian AMO       72 72

Nadchodzące Wydarzenia

Brak wydarzeń

Ostatnie wyniki

Siatkówka (09.12.2021)

KAP-AMO 2:0 25:17, 25:17
ELE-MEL 2:0 25:12, 25:14

 

Siatkówka (02.12.2021)

SAL-MEL 2:0 25:20, 25:10
AMO-PRO 2:0 25:16, 25:18
SAL-ADM 2:0 25:13, 25:18

 

Siatkówka (25.11.2021)

MEL-ADM 2:0 25:23, 25:15
SAL-ELE 2:0 25:16, 25:13

 

Siatkówka (18.11.2021)

KAP-PRO 2:0 26:24, 25:20
ELE-ADM 2:0 25:21, 25:22

Sposorzy

 

Historyczna Strona