Komunikat końcowy Turnieju tenisa stołowego

Komunikat końcowy Turnieju tenisa stołowego rozegranego w ramach XLII Spartakiady Pracowników Grupy Azoty Z.A. „Puławy” S.A.

W dniach od 12.10.21 do 21.10.21 (4 dni) roku w I LO im. ks. A.J. Czartoryskiego w Puławach, rozegrano turniej tenisa stołowego, wliczanego do klasyfikacji indywidualnej i drużynowej Spartakiady. W turnieju udział wzięło 59 osób w tym 10 kobiet z 7 jednostek organizacyjnych (84 osobostarty).

Klasyfikacja indywidulna kobiet i mężczyzn

 

KOBIETY

m-ce

Nazwisko

Imię

J.org

Pkt. do Sp

1

Nawrotek

Elżbieta

SAL

100

2

Majewska 

Jadwiga

AMO

99

3

Bartuzi 

Beata

KAP

98

4

Sójka

Aleksandra

PRO

97

5

Wysocka 

Monika

KAP

96

6

Bińczak

Elżbieta

KAP

95

7

Chojnacka

Elżbieta

SAL

94

8

Lewandowska

Katarzyna

ADM

93

9

Kozak

Izabela

PRO

92

10

Janisz

Krystyna

SAL

91

 

MĘŻCZYŹNI

M-ce

Nazwisko

Imię

Jed.org.

Pkt. do sp.

1

Korcz

Arkadiusz

ELE

100

2

Trochym

Wojciech

ELE

99

3

Lisowski

Ryszard

AMO

98

4

Poniewierski

Wojciech

AMO

97

5

Boreczek

Marcin

ADM

96

6

Ćwikła

Waldemar

ADM

95

7

Białek

Janusz

PRO

94

8

Ciurkowski 

Marek

SAL

93

9

Górecki

Szczepan

ELE

92

10

Wąsik

Wiesałw

ADM

91

11

Sułek

Paweł

SAL

90

12

Brzozowski

Krystian

ELE

89

13

Michowski

Mirosław

SAL

88

14

Warda

Maciej

SAL

87

15

Wiejak 

Bogusław

AMO

86

16

Wójtowicz

Wojciech

SAL

85

17

Sejbuk

Kamil

PRO

84

18

Strzelczyk

Aleksander

PRO

83

19

Witkowski 

Robert

SAL

82

20

Sikora

Radosław

SAL

81

21

Kamola 

Rafał

SAL

80

22

Mizura

Wiesław

ADM

79

23

Żuber

Mikołaj

AMO

78

24

Piotrowski

Maciej

SAL

77

25

Rutyna

Karol

KAP

76

26

Traciłowski

Michał

KAP

75

27

Abramowicz

Mateusz

SAL

74

28

Kumor

Kazimierz

KAP

73

29

Bis

Marcin

PRO

72

30

Grobel 

Maciej

SAL

71

31

Parzych

Norbert

SAL

70

32

Sikora

Mirosław

MOM

69

33

Gola

Radosław

SAL

68

34

Przybylski

Jakub

SAL

67

35

Taracha

Witold

AMO

66

36

Fugura

Adam

SAL

65

37

Jaworski 

Damian

MOM

64

38

Ziółek

Łukasz

MOM

63

39

Czarnota

Mariusz

MOM

62

40

Przychodzień 

Roman

AMO

61

41

Kośmider

Arkadiusz

KAP

60

42

Świtalski

Grzegorz

ADM

59

43

Wawer

Grzegorz

SAL

58

44

Drewienkowski

Tomasz

SAL

57

45

Śmich

Łukasz

MOM

56

46

Grobel

Adam

AMO

55

47

Sikora

Piotr

SAL

54

48

Kapusta

Adam

MOM

53

49

Rutkowski

Adrian

SAL

52

50

Próchniak

Mirosław

PRO

51



DRUŻYNOWO

Miejsce

Drużyna

1 wynik

2 wynik

3 wynik 

4 wynik 

suma 

pkt do spartakiady

1

Elektorciepłownia

100

99

92

89

380

15

1

Amoniak

99

98

97

86

380

15

3

Administracja

93

96

95

91

375

13

4

Saletra

100

93

90

88

371

12

5

ProZap

97

94

84

83

358

11

6

Kaprolaktam

98

76

75

73

322

10

7

Mocznik

69

64

63

62

258

9

 

Nadchodzące Wydarzenia

Brak wydarzeń

Ostatnie wyniki

Siatkówka (09.12.2021)

KAP-AMO 2:0 25:17, 25:17
ELE-MEL 2:0 25:12, 25:14

 

Siatkówka (02.12.2021)

SAL-MEL 2:0 25:20, 25:10
AMO-PRO 2:0 25:16, 25:18
SAL-ADM 2:0 25:13, 25:18

 

Siatkówka (25.11.2021)

MEL-ADM 2:0 25:23, 25:15
SAL-ELE 2:0 25:16, 25:13

 

Siatkówka (18.11.2021)

KAP-PRO 2:0 26:24, 25:20
ELE-ADM 2:0 25:21, 25:22

Sposorzy

 

Historyczna Strona