Komunikat końcowy Zawodów Pływackich

Komunikat końcowy zawodów pływackich w ramach 43 Spartakiady Pracowników Grupy Azoty Z.A. "Puławy" S.A.

12 i 15 grudnia w pływalni Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Puławach odbyły się zawody pływackie wliczane do klasyfikacji indywidualnej i drużynowej Spartakiady.

W zawodach udział wzięło 54 osoby- 46 mężczyzn i 8 kobiet z 7 drużyn.

Klasyfikacja kobiet
L.p. IMIĘ I NAZWISKO KOM. CZAS pkt do spart.
1 BARTUZI BEATA KAP 00:19,13 100
2 BIAŁEK ALEKSANDRA SAL 00:20,00 99
3 WYSOCKA MONIKA ADM 00:22,46 98
4 STANISZEWSKA-MILANOWICZ IWONA SAL 00:25,76 97
5 FILIP MONIKA AMO 00:28,23 96
6 SITEK MONIKA SAL 00:30,75 95
7 WITCZAK-SCHODOWSKA AGNIESZKA ADM 00:47,00 94
8 JANISZ KRYSTYNA SAL 00:50,72 93

 

Klasyfikacja mężczyzn POWYŻEJ  45 LAT
L.p. IMIĘ I NAZWISKO KOM. CZAS pkt do spart.
1 MOLENDA MIROSŁAW ADM 00:15,14 100
2 GÓRECKI SZCZEPAN ELE 00:15,97 99
3 KAIM JAROSŁAW SAL 00:16,33 98
4 DREWIENKOWSKI TOMASZ SAL 00:16,63 97
5 RZEPKA DARIUSZ MOM 00:17,16 96
6 KAPUSTA ADAM MOM 00:18,62 95
7 LISOWSKI RYSZARD AMO 00:19,66 94
8 ŚWITALSKI GRZEGORZ ADM 00:19,92 93
9 TARACHA WITOLD AMO 00:20,01 92
10 ĆWIKŁA WALDEMAR ADM 00:21,34 91
11 GARUS RYSZARD SAL 00:21,39 90
12 KUMOR KAZIMIERZ KAP 00:21,53 89
13 NACZAS GRZEGORZ AMO 00:22,99 88
14 SIKORA MIROSŁAW MOM 00:23,10 87
15 PRÓCHNIAK MIROSŁAW PRO 00:23,97 86
16 KOŚMIDER ARKADIUSZ KAP 00:24,05 85
17 STĘŻYCKI RAFAŁ SAL 00:24,44 84
18 MIZURA WIESŁAW ADM 00:28,62 83
19 OLECH SŁAWOMIR AMO 00:34,50 82
20 GUZ ANDRZEJ MOM 00:38,16 81
21 BIAŁEK JANUSZ PRO 00:38,66 80
22 MICHOWSKI MIROSŁAW SAL 00:41,72 79
23 WAWER GRZEGORZ SAL 00:51,13 78

 

Klasyfikacja mężczyzn DO 45 LAT
L.p. IMIĘ I NAZWISKO KOM. CZAS pkt do spart.
1 KORSZLA MACIEJ KAP 00:29,69 100
2 UZDOWSKI SYLWESTER AMO 00:30,18 99
3 WYSOCKI LESZEK ELE 00:31,63 98
4 ZIÓŁEK ŁUKASZ MOM 00:34,30 97
5 PILLICH MARCIN SAL 00:34,63 96
6 KOWALCZYK PIOTR KAP 00:35,22 95
7 RUTYNA KAROL KAP 00:36,41 94
8 WYSOCKI MARIUSZ KAP 00:36,69 93
9 SZELĄG IRENEUSZ KAP 00:37,57 92
10 PIĘTA MACIEJ MOM 00:37,62 91
11 RYBAK DARIUSZ SAL 00:41,59 90
12 KRASKA ARKADIUSZ SAL 00:42,09 89
13 TRACIŁOWSKI MICHAŁ KAP 00:42,38 88
14 GROBEL MACIEJ SAL 00:44,12 87
15 POLAK JAKUB ADM 00:45,29 86
16 BACHANEK PAWEŁ SAL 00:47,91 85
17 KUBA KRZYSZTOF ADM 00:49,12 84
18 RYBAK TOMASZ AMO 00:50,44 83
19 KOSTRZEWA MACIEJ ELE 00:50,79 82
20 GOLBA TOMASZ PRO 00:52,27 81
21 ŚMICH ŁUKASZ MOM 00:52,66 80
22 SUŁEK PAWEŁ SAL 01:00,50 79
23 SZPETKO PRZEMYSŁAW ADM 01:01,69 78

 

Klasyfikacja drużynowa
L.P. DRUŻYNA 1 2 3 4 SUMA Pkt do  Spart.
1 SALETRA 99 98 97 96 390 15
2 KAPROLAKTAM 100 100 95 94 389 14
3 ADMINISTRACJA 98 100 93 91 382 13
4 AMONIAK 99 96 94 92 381 12
5 MOCZNIK I MELAMINA 97 96 95 91 379 11
6 ELEKTROCIEPŁOWNIA 99 98 82   279 10
7 PROZAP 86 80 81   247 9

 

Nadchodzące Wydarzenia

7 Mar
Warcaby
Data 07.03.2024 17:00
14 Mar
Szachy
14.03.2024 17:00

Ostatnie wyniki

BADMINTON
Kobiety
1 miejsce - MONIKA WYSOCKA
Mężczyźni do 45 lat
1 miejsce - MATEUSZ GOŁOFIT
Mężczyźni powyżej 45 lat 
1 miejsce - DAMIAN WOŹNIAK
Nagroda dodatkowa
PAWEŁ BARTUZI
Drużynowo
1 miejsce - AMONIAK
2 miejsce - ADMINISTRACJA
3 miejsce - KAPROLAKTAM

Sposorzy

 

Historyczna Strona