Regulamin techniczny turnieju piłki siatkowej

Regulamin techniczny turnieju piłki siatkowej, wliczanego do punktacji drużynowej 43 Spartakiady Pracowników Grupy Azoty Zakładów Azotowych "Puławy" SA

 1. Organizator - Ognisko TKKF "Chemik"
 2. Prowadząca - Krystyna Biel tel. 609594617
 3. Czas i miejsce - 11.02.2023 r. (sobota) w godz. od 9 – 16, Hala Sportowa MOSiR, ul. Partyzantów 11
 4. Zgłoszenia – Zgłoszenia należy składać e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub tel. 609594617 do dnia 02.02.2023. Losowanie odbędzie się tego samego dnia w biurze Ogniska o godz. 13.
 5. Uczestnictwo - w turnieju biorą udział drużyny reprezentujące jednostki organizacyjne zgodnie z podziałem zawartym Rozdziale VI Regulaminu 43 Spartakiady Pracowników Grupy Azoty Zakładów Azotowych “Puławy” S.A.
  Ustala się wpisowe  dla Spółek w wysokości 150 zł od drużyny.
  Listy zgłoszeń drużyn oraz wpłaty od Spółek (gotówką lub przelewem na konto Ogniska) przyjmowane będą w biurze Ogniska do dnia 02.02.2023 do godz.13 Nr konta 48874100040060004020000010.
 6. Sędziowanie – Sędziów wyznacza Organizator.
 7. Sposób przeprowadzenia - Turniej rozegrany zostanie w ciągu jednego dnia. Na jednym lub dwóch boiskach, w zależności od ilości zgłoszonych zespołów do gry. Każda jednostka organizacyjna, może zgłosić tylko jedną reprezentację. Inne szczegóły dotyczące sposobu rozegrania Turnieju, zostaną ustalone po losowaniu w dniu 02.02.2023 i podane do wiadomości zainteresowanym. Rozgrywki Piłki Siatkowej rozgrywane będą zgodnie z przepisami PZPS.
 8. Punktacja - Wyniki turnieju wliczane są wyłącznie do punktacji drużynowej 43 Spartakiady Pracowników Grupy Azoty Zakładów Azotowych "Puławy" SA.

  O kolejności miejsc decyduje: ilość wygranych meczy, ilość zdobytych punktów, różnica wygranych i przegranych setów, a w ostatecznej kolejności różnica zdobytych i straconych punktów.
  Za zwycięstwo 2:0 (i walkower) drużyna zdobywa 3 pkt.,  za wygraną 2:1 – 2 pkt., za przegraną 1:2 - 1 pkt, za przegraną 0:2 – 0 pkt.,  za walkower - 0 pkt.
 9. Nagrody - Zgodnie z Regulaminem Spartakiady.
 10. Postanowienia końcowe - Zawodników obowiązuje strój sportowy. Ewentualne odwołania należy składać do prowadzącego zawody w trakcie trwania zawodów. Decyzja prowadzącego jest ostateczna.

Prawo interpretacji niniejszego Regulaminu przysługuje wyłącznie organizatorowi.

Organizator nie odpowiada za rzeczy pozostawione w trakcie zawodów w obiekcie.

Organizator nie ponosi żadnej odpowiedzialności za udział w zawodach osób chorych i wynikające z tego tytułu wypadki i ich skutki.

Informujemy, że wzięcie udziału w niniejszej konkurencji Spartakiady będzie równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych dla celów związanych z organizacją i przeprowadzeniem zawodów oraz dla realizacji celów statutowych Ogniska TKKF „Chemik”. Ponadto uczestnictwo w zawodach jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na podanie danych osobowych tj. imienia i nazwiska i umownej jednostki organizacyjnej w publikacjach związanych z udostępnieniem wyników zawodów oraz na wykorzystanie wizerunku zawodnika utrwalonego na wykonywanych podczas zawodów zdjęciach dla celów sprawozdawczych i propagatorskich.

 

Nadchodzące Wydarzenia

30 Mar
TRIO BASKET
Data 30.03.2023 16:20

Ostatnie wyniki

SZACHY
INDYWIDUALNIE:
1 miejsce - Michał Traciłowski
2 miejsce - Zdzisław Machniewski
2 miejsce - Kazimierz Antoniak
 
DRUŻYNOWO:
1 miejsce - SALETRA
2 miejsce - ADMINISTRACJA
3 miejsce - AMONIAK 

Sposorzy

 

Historyczna Strona