Komunikat końcowy turnieju Boule

Komunikat końcowy turnieju Boule w ramach 44 Spartakiady Pracowników Grupy Azoty Zakłady Azotowe "Puławy" S.A.

Turniej Boule rozegrano 7 września 2023r. w Ośrodku Wypoczynkowo-Rekreacyjnym n/Wisłą w Wólce Profeckiej. W zawodach udział wzięło 64 osoby - 46 mężczyzn i 18 kobiet z 7 drużyn.

W wyniku losowania dodatkową nagrodę dla pracownika, który wziął udział w zawodach, wylosował Sławomir Pomorski. Gratulujemy! 

Klasyfikacja kobiet
L.p. IMIĘ I NAZWISKO KOM. pkt do spart.
1 CHOJNACKA ELŻBIETA SAL 100
2 ŚWITALSKA IZABELA ADM 99
3 BIEL KRYSTYNA ADM 98
4 WYSOCKA MONIKA ADM 97
5 KOZAKIEWICZ-WOSZCZYK ANNA SAL 96
6 BIELA MONIKA ADM 96
7 KRZEŚNIAK DARIA AMO 94
8 WARSZAWSKA LUIZA SAL 93
9 BARTUZI BEATA KAP 92
9 STANISZEWSKA-MILANOWICZ IWONA SAL 92
11 JANISZ KRYSTYNA SAL 90
12 KOZAK IZABELA PRO 89
13 WITCZAK-SCHODOWSKA AGNIESZKA ADM 88
14 BIAŁEK JADWIGA PRO 87
15 KREKORA-POLAK ELWIRA ADM 86
16 MIDUCH-MIZURA OLGA PRO 85
16 FILIP MONIKA AMO 85
18 LEWANDOWSKA KATARZYNA ADM 83
Klasyfikacja mężczyzn
L.p. IMIĘ I NAZWISKO KOM. pkt do spart.
1 LISOWSKI RYSZARD AMO 100
2 BILSKI MARIUSZ MOM 99
3 WĄSIK WIESŁAW ADM 98
4 RUTYNA KAROL KAP 97
5 ZIÓŁEK ŁUKASZ MOM 96
6 PRÓCHNIAK MIROSŁAW PRO 95
7 ŚWITALSKI GRZEGORZ ADM 94
8 DĘBSKI RAFAŁ MOM 93
9 GUZ SEBASTIAN MOM 92
10 GUZ ANDRZEJ MOM 91
11 GOLDSZTEJN MAREK KAP 90
12 NACZAS GRZEGORZ AMO 89
13 SZPETKO PRZEMYSŁAW ADM 88
14 STATECZNY JAROSŁAW SAL 87
15 KUMOR KAZIMIERZ KAP 86
16 RYBAK DARIUSZ SAL 85
17 GOLBA TOMASZ PRO 84
18 TRACIŁOWSKI MICHAŁ KAP 83
19 BIAŁEK JANUSZ PRO 82
20 LEFTAK GRZEGORZ AMO 81
21 MIZURA WIESŁAW ADM 80
22 KOŚMIDER ARKADIUSZ KAP 79
23 SZEWCZYK MAREK SAL 78
24 KAMOLA RAFAŁ SAL 77
25 BACHANEK PAWEŁ SAL 76
ĆWIKŁA WALDEMAR ADM 76
DREWIENKOWSKI TOMASZ SAL 76
KOWALCZYK PIOTR KAP 76
PIOTROWSKI MACIEJ SAL 76
POMORSKI SŁAWOMIR MOM 76
SZELĄG IRENEUSZ KAP 76
32 PRZYBYLSKI PATRYK ELE 69
33 POLAK JAKUB ADM 68
PRZYCHODZIEŃ ROMAN AMO 68
TARACHA WITOLD AMO 68
WYSOCKI MARIUSZ KAP 68
37 BAĆKOWSKI PAWEŁ ELE 64
KAPUSTA ADAM MOM 64
39 CZARNOTA ADAM AMO 62
40 DOBROWOLSKI MATEUSZ ADM 61
FIGURA MARIUSZ SAL 61
GARUS RYSZARD SAL 61
GÓRECKI SZCZEPAN ELE 61
PIĘTA MAREK MOM 61
45 BIS MARCIN PRO 56
46 TELĘDA MARCIN MOM 55

 

Klasyfikacja drużynowa
L.P. DRUŻYNA 1 2 3 4 SUMA Pkt do  Spart.
1 MOM 99 96 93 92 380 15
2 Administracja 99 98 94 88 379 14
3 Amoniak 94 100 89 81 364 13
4 Kaprolaktam 97 90 86 83 356 12
5 Saletra 100 87 85 78 350 11
5 PROZAP 95 89 84 82 350 11
7 Elektrociepłownia 69 64 61   194 9

 

Nadchodzące Wydarzenia

Brak wydarzeń

Ostatnie wyniki

44 SPARTAKIADA
 
KOBIETY:
1 MIEJSCE - MONIKA WYSOCKA
2 MIEJSCE - BEATA BARTUZI
3 MIEJSCE - IWONA STANISZEWSKA-MILANOWICZ
 
MĘŻCZYŹNI:
1 MIEJSCE - GRZEGORZ ŚWITALSKI
2 MIEJSCE - KAROL RUTYNA
3 MIEJSCE - PIOTR KOWALCZYK
 
DRUŻYNOWO:
1 MIEJSCE - SALETRA
2 MIEJSCE - AMONIAK
3 MIEJSCE - ADMINISTRACJA

Sposorzy

 

Historyczna Strona