Komunikat końcowy z rzutów lotkami

12 października w Ośrodku Rekreacyjno-Wypoczynkowym n/Wisłą w Wólce Profeckiej rozegrano zawody "rzuty lotkami".

Punkty zdobyte w tej konkurencji wliczane są do klasyfikacji indywidualnej i drużynowej 44 Spartakiady.

W zawodach udział wzięło 86 osób z 7 drużyn - 65 mężczyzn i 21 kobiety.

W wyniku losowania dodatkową nagrodę dla pracownika, który wziął udział w zawodach, wylosował Roman Przychodzień. Gratulujemy!

Klasyfikacja kobiet
L.p. IMIĘ I NAZWISKO KOM. wynik pkt do spart.
1 WYSOCKA MONIKA ADM 66 100
2 ĆWIKŁA MONIKA ADM 64 99
3 KRZEŚNIAK DARIA AMO 62 98
4 WITCZAK-SCHODOWSKA AGNIESZKA ADM 58 97
5 JANISZ KRYSTYNA SAL 56 96
5 FILIP MONIKA AMO 56 96
5 STANISZEWSKA-MILANOWICZ IWONA SAL 56 96
8 WRĄBEL ZOFIA SAL 52 93
9 KREKORA-POLAK ELWIRA ADM 51 92
10 BIŃCZAK ELŻBIETA KAP 50 91
11 WARSZAWSKA LUIZA SAL 47 91
12 RODAK URSZULA AMO 46 89
13 BIEL KRYSTYNA ADM 43 88
14 LEWANDOWSKA KATARZYNA ADM 39 87
15 WÓJTOWICZ OLGA ELE 38 86
16 ŚWITALSKA IZABELA ADM 36 85
16 CHOJNACKA ELŻBIETA SAL 36 85
18 KOZAK IZABELA PRO 31 83
18 KOZAKIEWICZ-WOSZCZYK ANNA SAL 31 83
20 BIELA MONIKA ADM 29 81
21 BARTUZI BEATA KAP 18 80

 

Klasyfikacja mężczyzn
L.p. IMIĘ I NAZWISKO KOM. wynik pkt do spart.
1 WÓJTOWICZ PIOTR SAL 81 100
2 WYSOCKI MARIUSZ KAP 74 99
2 RUTYNA KAROL KAP 74 99
2 PILLICH MACIEJ AMO 74 99
5 SZELĄG IRENEUSZ KAP 73 96
6 WAWER GRZEGORZ SAL 72 95
7 KOWALCZYK PIOTR KAP 70 94
7 TARACHA WITOLD AMO 70 94
9 ĆWIKŁA WALDEMAR ADM 69 92
9 ŚWITALSKI GRZEGORZ ADM 69 92
9 MICHALIK MARIUSZ ELE 69 92
12 CZARNOTA ADAM AMO 69 92
13 STATECZNY JAROSŁAW SAL 68 88
13 BILSKI MARIUSZ MOM 68 88
15 PIĘTA MACIEJ MOM 67 86
15 KUMOR KAZIMIERZ KAP 67 86
15 PRÓCHNIAK MIROSŁAW PRO 67 86
15 KRZEŚNIAK KAMIL MOM 67 86
19 SZPETKO PRZEMYSŁAW ADM 65 82
19 SUŁEK PAWEŁ SAL 65 82
19 GUZ SEBASTIAN MOM 65 82
19 DREWIENKOWSKI TOMASZ SAL 65 82
23 KOŚMIDER ARKADIUSZ KAP 64 78
23 SIKORA RADOSŁAW SAL 64 78
23 LISOWSKI RYSZARD AMO 64 78
23 GAJEK PIOTR ADM 64 78
23 JEŻYNA MIROSŁAW AMO 64 78
28 MARUSZAK MARCIN MOM 63 73
28 GUZ ANDRZEJ MOM 63 73
30 WĄSIK WIESŁAW ADM 61 71
30 KORCZ ARKADIUSZ ELE 61 71
32 BACHANEK PAWEŁ SAL 60 69
32 KAPUSTA ADAM MOM 60 69
34 STĘŻYCKI RAFAŁ SAL 59 67
34 ŻUBER MIKOŁAJ AMO 59 67
34 GOLDSZTEJN MAREK KAP 59 67
37 BAĆKOWSKI PAWEŁ ELE 58 64
37 CZARNOTA MARIUSZ MOM 58 64
37 PIWOŃSKI MATEUSZ KAP 58 64
40 POLAK JAKUB ADM 57 61
40 KOSTRZEWA MACIEJ ELE 57 61
40 MIZURA WIESŁAW ADM 57 61
40 ŚCIBIOR IRENEUSZ SAL 57 61
40 PRÓCHNIAK IRENEUSZ SAL 57 61
40 MIZURA RAFAŁ MOM 57 61
46 TELĘDA MARCIN MOM 56 55
46 MICHOWSKI MIROSŁAW SAL 56 55
48 PRZYCHODZIEŃ ROMAN AMO 55 53
48 GÓRECKI SZCZEPAN ELE 55 53
48 DOBROWOLSKI MATEUSZ ADM 55 53
51 NACZAS GRZEGORZ AMO 53 50
51 GRZESZCZYK WOJCIECH PRO 53 50
53 BIAŁEK JANUSZ PRO 52 48
53 RODAK ROMAN ADM 52 48
55 SIERADZAN MARIUSZ SAL 51 46
56 GROBEL ADAM AMO 48 45
57 CZAPLA RADOSŁAW MOM 47 44
57 KAIM JAROSŁAW SAL 47 44
59 SŁYK MARIUSZ ADM 41 42
60 PRZYBYLSKI PATRYK ELE 40 41
60 SIKORA WALDEMAR ELE 40 41
62 ZIÓŁEK ŁUKASZ MOM 39 39
63 MARCINKIEWICZ BOGDAN KAP 37 38
64 PIOTROWSKI MACIEJ SAL 35 37
65 TRACIŁOWSKI MICHAŁ KAP 29 36

 

Klasyfikacja drużynowa
L.P. DRUŻYNA 1 2 3 4 SUMA Pkt do  Spart.
1 KAPROLAKTAM 99 99 96 94 388 15
2 AMONIAK 98 99 94 92 383 14
3 SALETRA 96 100 95 88 379 13
4 ADMINISTRACJA 100 92 92 82 366 12
5 MOCZNIK I MELAMINA 88 86 86 82 342 11
6 ELEKTROCIEPŁOWNIA 86 92 71 64 313 10
7 PROZAP 83 86 50 48 267 9

 

 

Nadchodzące Wydarzenia

Brak wydarzeń

Ostatnie wyniki

Piłka siatkowa plażowa

Pierwsze miejsce indywidualnie pań Kozak Natalia , Wójtowicz Olga ADM

Pierwsze miejsce indywidualnie panów Osuch Bartłomiej, Jędrys Mateusz ELE

Drużynowo:

miejsce pierwsze Amoniak

miejsce drugie Saletra

miejsce trzecie Administracja

Sposorzy

 

Historyczna Strona