Regulamin zawodów tenisa stołowego

REGULAMIN turnieju tenisa stołowego rozgrywanych w ramach 44 Spartakiady Pracowników Grupy Azoty Zakładów Azotowych "Puławy" SA.

 1. Organizator - Ognisko TKKF "Chemik"
 2. Prowadzący – Biel Krystyna, nr tel. 609594617, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 3. Miejsce i czas rozgrywek - Sala gimnastyczna (górna) w I LO im. ks. A.J. Czartoryskiego w Puławach (wejście od strony boisk). Terminy spotkań: 9 listopada, 16 listopada, – eliminacje mężczyzn, 23 listopada - 1/16 finału, 30 listopada - finały mężczyzn i turniej kobiet. Początek wszystkich rozgrywek o godz. 16.20
 4. Udział w rozgrywkach – W zawodach mogą wziąć udział osoby wymienione w Rozdziale VI Regulaminu 44 Spartakiady Pracowników Grupy Azoty Zakładów Azotowych “Puławy” S.A.
 5. Zgłoszenia – eliminacje mężczyzn - do organizatora: Krystyna Biel, tel. 609594617, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do 27 października 2023r. 31 października 2023r. podane zostaną listy startujących z podziałem na terminy oraz osoby rozstawione, zakwalifikowane do 1/16 finału. Zgłoszenia kobiet przyjmowane będą w dniu turnieju do 16.30.
 6. Sędziowanie – Sędziów wyznacza Organizator
 7. Sposób przeprowadzenia - Osoby zgłoszone do eliminacji rozgrywają mecze w wyznaczonym terminie. Z każdej grupy eliminacyjnej (terminu) 12 najlepszych zawodników oraz ośmiu najlepszych z poprzedniego turnieju (rozstawieni) przechodzą do 1/16 finału. Pozostali otrzymują punkty do końcowej klasyfikacji turnieju w zależności od zajętego miejsca w grupie eliminacyjnej. O kolejności w grupie eliminacyjnej decyduje: ilość wygranych spotkań, lepsza różnica setów, różnica "małych punktów", bezpośredni pojedynek.
  W 1/16 finału rozgrywki prowadzone będą systemem grupowym (8 grup z rozstawionymi zawodnikami). O kolejności w grupach decyduje: ilość wygranych spotkań, lepsza różnica setów, różnica "małych punktów", bezpośredni pojedynek. Zwycięzcy grup, w finale grają "każdy z każdym" o miejsca 1 - 8. Wszystkie mecze rozgrywane są do dwóch wygranych setów.
 8. Punktacja – Klasyfikacja indywidualna ustalona zostanie po rozegraniu wszystkich spotkań na zasadach podanych wyżej. Wyniki turnieju wliczane są do klasyfikacji indywidualnej i drużynowej 44 Spartakiady Pracowników Z.A "Puławy" S.A.
  Do punktacji drużynowej brane będą wyniki czterech najwyżej sklasyfikowanych zawodników (w tym maksymalnie jednej kobiety).
 9. Nagrody – Zgodnie z Regulaminem Spartakiady
 10. Postanowienia końcowe
 • Ewentualne odwołania należy składać do prowadzącego zawody w trakcie trwania zawodów. Decyzja prowadzącego jest ostateczna.
 • Prawo interpretacji niniejszego Regulaminu przysługuje wyłącznie organizatorowi.
 • Zawodników obowiązuje obuwie sportowe
 • Organizator nie odpowiada za rzeczy pozostawione w trakcie rozgrywek na obiekcie.
 • Organizator nie ponosi żadnej odpowiedzialności za udział w zawodach osób chorych i wynikające z tego tytułu wypadki i ich skutki

Informujemy, że wzięcie udziału w niniejszej konkurencji Spartakiady będzie równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych dla celów związanych z organizacją i przeprowadzeniem zawodów oraz dla realizacji celów statutowych Ogniska TKKF „Chemik”. Ponadto uczestnictwo w zawodach jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na podanie danych osobowych tj. imienia i nazwiska i umownej jednostki organizacyjnej w publikacjach związanych z udostępnieniem wyników zawodów oraz na wykorzystanie wizerunku zawodnika utrwalonego na wykonywanych podczas zawodów zdjęciach dla celów sprawozdawczych i propagatorskich.

Nadchodzące Wydarzenia

7 Gru
Ścieżka sprawnościowa
Data 07.12.2023 17:45
14 Gru
Turniej "dwa ognie"
14.12.2023 18:00

Ostatnie wyniki

RZUTY LOTKAMI:
1 miejsce
Kobiety - MONIKA WYSOCKA
Mężczyźni - WÓJTOWICZ PIOTR
Drużynowo - KAPROLAKTAM

Sposorzy

 

Historyczna Strona