Klasyfikacja po 5 konkurencjach

Klasyfikacja po 5 konkurencjach

Klasyfikacja mężczyzn

M-ce Nazwisko Imię Jednostka organizac boule rowery podkowa lotki tenis stoł. Ogółem
1 RUTYNA KAROL KAP 97 90 97 99 89 472
2 LISOWSKI RYSZARD AMO 100 94 87 78 92 451
3 KOWALCZYK PIOTR KAP 76 97 100 94 78 445
4 KUMOR KAZIMIERZ KAP 86 81 97 86 83 433
5 ĆWIKŁA WALDEMAR ADM 76 95 87 92 77 427
WĄSIK WIESŁAW ADM 98 78 92 71 88 427
7 STATECZNY JAROSŁAW SAL 87 81 97 88 72 425
ŚWITALSKI GRZEGORZ ADM 94 100 69 92 70 425
9 PRÓCHNIAK MIROSŁAW PRO 95 89 82 86 60 412
10 CZARNOTA ADAM AMO 62 96 79 92 65 394
11 BACHANEK PAWEŁ SAL 76 99 66 69 62 372
12 GÓRECKI SZCZEPAN ELE 61 91 69 53 95 369
13 WAWER GRZEGORZ SAL   98 94 95 81 368
14 SZELĄG IRENEUSZ KAP 76 98 93 96   363
15 DOBROWOLSKI MATEUSZ ADM 61 96 82 53 66 358
16 PIĘTA MACIEJ MOM   97 92 86 80 355
POLAK JAKUB ADM 68 91 62 61 73 355
SZPETKO PRZEMYSŁAW ADM 88 88   82 97 355
19 PIOTROWSKI MACIEJ SAL 76 89 87 37 63 352
20 PRZYCHODZIEŃ ROMAN AMO 68 87 80 53 56 344
21 TARACHA WITOLD AMO 68   98 94 75 335
22 WYSOCKI MARIUSZ KAP 68   99 99 58 324
23 KOŚMIDER ARKADIUSZ KAP 79 85 78 78   320
24 SUŁEK PAWEŁ SAL   94 58 82 84 318
25 GUZ SEBASTIAN MOM 92   87 82 51 312
26 DREWIENKOWSKI TOMASZ SAL 76 92 60 82   310
27 KAMOLA RAFAŁ SAL 77 100 57   71 305
28 GUZ ANDRZEJ MOM 91   72 73 68 304
29 BIAŁEK JANUSZ PRO 82 79   48 86 295
30 BAĆKOWSKI PAWEŁ ELE 64 83 72 64   283
31 ZIÓŁEK ŁUKASZ AMO 96   74 39 64 273
32 BILSKI MARIUSZ MOM 99 84   88   271
KOSTRZEWA MACIEJ ELE   95 62 61 53 271
34 MICHOWSKI MIROSŁAW SAL   82 60 55 67 264
35 KORCZ ARKADIUSZ ELE     88 71 98 257
36 MIZURA WIESŁAW ADM 80   55 61 57 253
37 SIKORA RADOSŁAW SAL   93 74 78   245
38 NACZAS GRZEGORZ AMO 89 88   50   227
39 FIGURA MARIUSZ SAL 61   89   76 226
40 PIĘTA MAREK MOM 61 90 69     220
41 PRÓCHNIAK IRENEUSZ SAL   93 55 61   209
42 KAPUSTA ADAM MOM 64     69 69 202
43 CZARNOTA MARIUSZ MOM     76 64 61 201
44 TELĘDA MARCIN MOM 55   90 55   200
45 DĄBROWSKI PIOTR ELE   99 87     186
46 KAIM JAROSŁAW SAL   83 56 44   183
47 BIS MARCIN PRO 56   66   54 176
48 MICHALIK MARIUSZ ELE   80   92   172
49 GAJEK PIOTR ADM   86   78   164
50 SZEWCZYK MAREK SAL 78 80       158
51 GOLDSZTEJN MAREK KAP 90     67   157
52 CZAPLA RADOSŁAW MOM     53 44 52 149
53 POMORSKI SŁAWOMIR MOM 76   66     142
54 STĘŻYCKI RAFAŁ SAL     72 67   139
55 ŻUBER MIKOŁAJ AMO       67 55 122
56 TRACIŁOWSKI MICHAŁ KAP 83     36   119
57 PRZYBYLSKI PATRYK ELE 69     41   110
58 JASIOCHA SYLWESTER REM         100 100
WÓJTOWICZ PIOTR SAL       100   100
60 CIURKOWSKI MAREK SAL         99 99
PILLICH MACIEJ AMO       99   99
62 BORSUK ZBIGNIEW MOM         96 96
63 BORECZEK MARCIN ADM         94 94
64 DĘBSKI RAFAŁ MOM 93         93
WITKOWSKI ROBERT SAL         93 93
66 NOWOROLNIK PAWEŁ SAL   92       92
67 WIEJAK BOGUSŁAW           91 91
68 BOGDAŃSKI ANDRZEJ ADM         90 90
69 CZARNOTA JACEK KAP   87       87
SIKORA MIROSŁAW MOM         87 87
71 KRZEŚNIAK KAMIL MOM       86   86
PAWLAK KAMIL KAP   86       86
73 BARTOSIK PRZEMYSŁAW MOM   85       85
RYBAK DARIUSZ SAL 85         85
TROCHYM WOJCIECH ELE         85 85
76 GOLBA TOMASZ PRO 84         84
SIKORA MARIUSZ ADM   84       84
78 KRAWCZYK KAMIL KAP         82 82
79 SOBIESZEK PAWEŁ SAL   82       82
80 LEFTAK GRZEGORZ AMO 81         81
81 SKOREK DARIUSZ SAL         79 79
ŚMICH ŁUKASZ MOM   79       79
83 JEŻYNA MIROSŁAW AMO       78   78
SUSZEK MARCIN SAL     78     78
85 KUCHTA ERYK ELE     76     76
86 KUNA RADOSŁAW MOM         74 74
87 MARUSZAK MARCIN MOM       73   73
88 RUTKOWSKI ADRIAN SAL     66     66
89 PIWOŃSKI MATEUSZ KAP       64   64
90 GARUS RYSZARD SAL 61         61
MIZURA RAFAŁ MOM       61   61
ŚCIBIOR IRENEUSZ SAL       61   61
93 OKONOWSKI MACIEJ PIA         59 59
94 GRZESZCZYK WOJCIECH PRO       50   50
95 RODAK ROMAN ADM       48   48
96 SIERADZAN MARIUSZ SAL       46   46
97 GROBEL ADAM AMO       45   45
98 SŁYK MARIUSZ ADM       42   42
99 SIKORA WALDEMAR ELE       41   41
100 MARCINKIEWICZ BOGDAN KAP       38   38

 

Klasyfikacja kobiet

M-ce Nazwisko Imię Jedn. organ. boule rowery podkowa lotki tenis stoł. Ogółem
1 WYSOCKA MONIKA ADM 97 99 91 100 99 486
2 STANISZEWSKA-MILANOWICZ IWONA SAL 91 92 98 96 98 475
3 CHOJNACKA ELŻBIETA SAL 100 88 100 85 95 468
4 BARTUZI BEATA KAP 92 100 96 80 96 464
5 KREKORA-POLAK ELWIRA ADM 86 97 89 92 92 456
ŚWITALSKA IZABELA ADM 99 89 93 85 90 456
7 KOZAKIEWICZ-WOSZCZYK ANNA SAL 96 85 93 83 97 454
8 KOZAK  IZABELA PRO 89 98 88 83 94 452
9 WITCZAK-SCHODOWSKA AGNIESZKA ADM 88 87 91 97 86 449
10 KRZEŚNIAK DARIA AMO 94 91 97 98   380
11 BIEL KRYSTYNA ADM 98 95   88 93 374
12 WRĄBEL ZOFIA SAL   94 96 93 87 370
13 JANISZ KRYSTYNA SAL 90 96 86 96   368
14 FILIP MONIKA AMO 84 90 96 96   366
RODAK URSZULA AMO   93 99 89 85 366
16 WARSZAWSKA LUIZA SAL 93 86   91 91 361
17 ĆWIKŁA MONIKA ADM     87 99 89 275
18 LEWANDOWSKA KATARZYNA ADM 83     87 88 258
19 BIŃCZAK ELŻBIETA KAP     86 91   177
20 BIELA MONIKA ADM 95     81   176
21 LIPNICKA DOMINIKA PRO         100 100
22 BIAŁEK JADWIGA PRO 87         87
23 WÓJTOWICZ OLGA ELE       86   86
24 MIDUCH-MIZURA OLGA PRO 85         85

 

Drużynowo

M-sce Jednostka boule rowery podkowa lotki tenis stołow ogółem
1 KAP 12 13 15 15 13 68
2 SAL 11 15 14 13 14 67
ADM 14 14 12 12 15 67
4 AMO 13 12 13 14 12 64
5 MOM 15 10 11 11 11 58
6 ELE 9 11 10 10 10 50
7 PRO 11 9 9 9 9 47
8 REM         8 8
9 PIA         7 7

Nadchodzące Wydarzenia

7 Mar
Warcaby
Data 07.03.2024 17:00
14 Mar
Szachy
14.03.2024 17:00

Ostatnie wyniki

BADMINTON
Kobiety
1 miejsce - MONIKA WYSOCKA
Mężczyźni do 45 lat
1 miejsce - MATEUSZ GOŁOFIT
Mężczyźni powyżej 45 lat 
1 miejsce - DAMIAN WOŹNIAK
Nagroda dodatkowa
PAWEŁ BARTUZI
Drużynowo
1 miejsce - AMONIAK
2 miejsce - ADMINISTRACJA
3 miejsce - KAPROLAKTAM

Sposorzy

 

Historyczna Strona