Ścieżka Sprawnościowa - Komunikat końcowy

Komunikat końcowy zawodów "ścieżka sprawnościowa" w ramach 44 Spartakiady Pracowników Grupy Azoty Z.A. "Puławy" S.A.

7 grudnia w hali MOSiR odbyła się konkurencja "ścieżka sprawnościowa", wliczana do klasyfikacji indywidualnej i drużynowej Spartakiady.

W zawodach udział wzięło 63 osoby - 43 mężczyzn i 20 kobiet z 7 drużyn.

Nagrodę dodatkową dla uczestnika konkurencji wylosował Mariusz Słyk reprezentujący drużynę Administracji.

Klasyfikacja kobiet do 45 lat 
L.p. IMIĘ I NAZWISKO KOM. CZAS pkt do spart.
1 LIPNICKA DOMINIKA PRO 01:13,75 100
2 KOZAK IZABELA PRO 01:16,75 99
3 KRZEŚNIAK DARIA AMO 01:21,15 98
4 WYSOCKA MONIKA ADM 01:22,72 97
5 ŚWITALSKA IZABELLA ADM 01:25,85 96
6 STANISZEWSKA-MILANOWICZ IWONA SAL 01:31,31 95
7 ŁUKA IWONA AMO 01:35,60 94
8 KREKORA-POLAK ELWIRA ADM 01:36,37 93
9 WARSZAWSKA LUIZA SAL 01:54,21 92
Klasyfikacja kobiet powyżej  45 lat 
L.p. IMIĘ I NAZWISKO KOM. CZAS pkt do spart.
1 WRĄBEL ZOFIA SAL 01:23,78 100
2 ZIĘBA-ZDUN MONIKA ADM 01:25,78 99
3 BARTUZI BEATA KAP 01:29,09 98
4 BIELA MONIKA ADM 01:31,47 97
5 WITCZAK-SCHODOWSKA AGNIESZKA ADM 01:37,59 96
6 FILIP MONIKA AMO 01:42,62 95
7 BIEL KRYSTYNA ADM 01:44,78 94
8 LEWANDOWSKA KATARZYNA ADM 01:45,81 93
9 CHOJNACKA ELŻBIETA SAL 01:49,13 92
10 KOZAKIEWICZ-WOSZCZYK ANNA SAL 02:06,41 91
11 BIŃCZAK ELŻBIETA KAP 02:17,72 90
Klasyfikacja mężczyzn POWYŻEJ  45 LAT
L.p. IMIĘ I NAZWISKO KOM. CZAS pkt do spart.
1 LISOWSKI RYSZARD AMO 01:11,50 100
2 ZIÓŁEK ŁUKASZ MOM 01:13,25 99
3 WAWER GRZEGORZ SAL 01:14,88 98
4 ŚWITALSKI GRZEGORZ ADM 01:16,50 97
5 DREWIENKOWSKI TOMASZ SAL 01:20,59 96
6 KOWALCZYK PIOTR KAP 01:21,41 95
7 TARACHA WITOLD AMO 01:22,75 94
8 CZARNOTA MARIUSZ MOM 01:24,72 93
9 GUZ ANDRZEJ MOM 01:25,25 92
10 MIZURA WIESŁAW ADM 01:28,40 91
11 KAPUSTA ADAM MOM 01:30,00 90
12 PRZYCHODZIEŃ ROMAN AMO 01:30,34 89
13 PIĘTA MAREK MOM 01:30,38 88
14 ĆWIKŁA WALDEMAR ADM 01:31,62 87
15 BIAŁEK JANUSZ PRO 01:31,91 86
16 KAIM JAROSŁAW SAL 01:32,18 85
17 PRÓCHNIAK MIROSŁAW PRO 01:35,00 84
18 BYSZEWSKI ANDRZEJ AMO 01:35,81 83
19 WĄSIK WIESŁAW ADM 01:38,19 82
20 CZARNOTA ADAM AMO 01:41,12 81
21 KUMOR KAZIMIERZ KAP 01:42,28 80
22 MICHOWSKI MIROSŁAW SAL 01:53,85 79
Klasyfikacja mężczyzn DO 45 LAT
L.p. IMIĘ I NAZWISKO KOM. CZAS pkt do spart.
1 RUTKOWSKI ADRIAN SAL 01:04,31 100
2 DĄBROWSKI ŁUKASZ ADM 01:04,47 99
3 PIĘTA MACIEJ MOM 01:05,72 98
4 POLAK JAKUB ADM 01:10,56 97
5 ŻUBER MIKOŁAJ AMO 01:11,04 96
6 DOBROWOLSKI MATEUSZ ADM 01:11,81 95
7 RUTYNA KAROL KAP 01:12,03 94
8 KUSYK KAMIL SAL 01:13,44 93
9 KUNA RADOSŁAW MOM 01:14,50 92
10 SZELĄG IRENEUSZ KAP 01:15,34 91
11 PIOTROWSKI MACIEJ SAL 01:15,38 90
12 SZPETKO PRZEMYSŁAW ADM 01:16,09 89
13 SUŁEK PAWEŁ SAL 01:18,00 88
14 BACHANEK PAWEŁ SAL 01:19,25 87
15 WYSOCKI MARIUSZ KAP 01:20,53 86
16 GUZ SEBASTIAN MOM 01:21,06 85
17 SŁYK MARIUSZ ADM 01:22,90 84
18 OKONOWSKI MACIEJ PIAZAP 01:24,59 83
19 STATECZNY JAROSŁAW SAL 01:25,16 82
20 BIS MARCIN PRO 01:27,89 81
21 CZAPLA RADOSŁAW MOM 01:35,56 80
Klasyfikacja drużynowa
L.P. DRUŻYNA 1 2 3 4 SUMA Pkt do  Spart.
1 SALETRA 100 98 96 100 394 15
2 ADMINISTRACJA 99 97 99 97 392 14
3 AMONIAK 98 100 94 96 388 13
4 MOCZNIK I MELAMINA 99 93 92 98 382 12
5 KAPROLAKTAM 98 95 94 91 378 11
6 PROZAP 100 86 84 81 351 10
7 PIAZAP 83       83 9

Nadchodzące Wydarzenia

7 Mar
Warcaby
Data 07.03.2024 17:00
14 Mar
Szachy
14.03.2024 17:00

Ostatnie wyniki

BADMINTON
Kobiety
1 miejsce - MONIKA WYSOCKA
Mężczyźni do 45 lat
1 miejsce - MATEUSZ GOŁOFIT
Mężczyźni powyżej 45 lat 
1 miejsce - DAMIAN WOŹNIAK
Nagroda dodatkowa
PAWEŁ BARTUZI
Drużynowo
1 miejsce - AMONIAK
2 miejsce - ADMINISTRACJA
3 miejsce - KAPROLAKTAM

Sposorzy

 

Historyczna Strona