Klasyfikacja po 6 konkurencjach

Klasyfikacja po 6 konkurencjach

 

Klasyfikacja mężczyzn

M-ce Nazwisko Imię Jednostka organizac boule rowery podkowa lotki tenis stoł. ścież. sprawn Ogółem Po odliczeniu
1 RUTYNA KAROL KAP 97 90 97 99 89 94 566 387
2 KOWALCZYK PIOTR KAP 76 97 100 94 78 95 540 386
LISOWSKI RYSZARD AMO 100 94 87 78 92 100 551 386
4 WAWER GRZEGORZ SAL   98 94 95 81 98 466 385
5 ŚWITALSKI GRZEGORZ ADM 94 100 69 92 70 97 522 383
6 SZELĄG IRENEUSZ KAP 76 98 93 96   91 454 378
7 PIĘTA MACIEJ MOM   97 92 86 80 98 453 373
8 SZPETKO PRZEMYSŁAW ADM 88 88   82 97 89 444 362
9 ĆWIKŁA WALDEMAR ADM 76 95 87 92 77 87 514 361
TARACHA WITOLD AMO 68   98 94 75 94 429 361
11 WĄSIK WIESŁAW ADM 98 78 92 71 88 82 509 360
12 PRÓCHNIAK MIROSŁAW PRO 95 89 82 86 60 84 496 354
STATECZNY JAROSŁAW SAL 87 81 97 88 72 82 507 354
14 KUMOR KAZIMIERZ KAP 86 81 97 86 83 80 513 352
WYSOCKI MARIUSZ KAP 68   99 99 58 86 410 352
16 CZARNOTA ADAM AMO 62 96 79 92 65 81 475 348
SUŁEK PAWEŁ SAL   94 58 82 84 88 406 348
18 DREWIENKOWSKI TOMASZ SAL 76 92 60 82   96 406 346
GUZ SEBASTIAN MOM 92   87 82 51 85 397 346
20 PIOTROWSKI MACIEJ SAL 76 89 87 37 63 90 442 342
21 DOBROWOLSKI MATEUSZ ADM 61 96 82 53 66 95 453 339
22 BIAŁEK JANUSZ PRO 82 79   48 86 86 381 333
ZIÓŁEK ŁUKASZ AMO 96   74 39 64 99 372 333
24 BACHANEK PAWEŁ SAL 76 99 66 69 62 87 459 331
25 POLAK JAKUB ADM 68 91 62 61 73 97 452 329
26 GUZ ANDRZEJ MOM 91   72 73 68 92 396 328
27 PRZYCHODZIEŃ ROMAN AMO 68 87 80 53 56 89 433 324
28 KOŚMIDER ARKADIUSZ KAP 79 85 78 78     320 320
29 GÓRECKI SZCZEPAN ELE 61 91 69 53 95   369 316
30 PIĘTA MAREK MOM 61 90 69   88   308 308
31 KAMOLA RAFAŁ SAL 77 100 57   71   305 305
32 CZARNOTA MARIUSZ MOM     76 64 61 93 294 294
33 KAPUSTA ADAM MOM 64     69 69 90 292 292
34 MIZURA WIESŁAW ADM 80   55 61 57 91 344 289
35 MICHOWSKI MIROSŁAW SAL   82 60 55 67 79 343 288
36 BAĆKOWSKI PAWEŁ ELE 64 83 72 64     283 283
37 BILSKI MARIUSZ MOM 99 84   88     271 271
KOSTRZEWA MACIEJ ELE   95 62 61 53   271 271
39 KAIM JAROSŁAW SAL   83 56 44   85 268 268
40 BIS MARCIN PRO 56   66   54 81 257 257
KORCZ ARKADIUSZ ELE     88 71 98   257 257
42 SIKORA RADOSŁAW SAL   93 74 78     245 245
43 CZAPLA RADOSŁAW MOM     53 44 52 80 229 229
44 NACZAS GRZEGORZ AMO 89 88   50     227 227
45 FIGURA MARIUSZ SAL 61   89   76   226 226
46 ŻUBER MIKOŁAJ AMO       67 55 96 218 218
47 PRÓCHNIAK IRENEUSZ SAL   93 55 61     209 209
48 TELĘDA MARCIN MOM 55   90 55     200 200
49 DĄBROWSKI PIOTR ELE   99 87       186 186
50 MICHALIK MARIUSZ ELE   80   92     172 172
51 KUNA RADOSŁAW MOM         74 92 166 166
RUTKOWSKI ADRIAN SAL     66     100 166 166
53 GAJEK PIOTR ADM   86   78     164 164
54 SZEWCZYK MAREK SAL 78 80         158 158
55 GOLDSZTEJN MAREK KAP 90     67     157 157
56 OKONOWSKI MACIEJ PIA         59 83 142 142
POMORSKI SŁAWOMIR MOM 76   66       142 142
58 STĘŻYCKI RAFAŁ SAL     72 67     139 139
59 SŁYK MARIUSZ ADM       42   84 126 126
60 TRACIŁOWSKI MICHAŁ KAP 83     36     119 119
61 PRZYBYLSKI PATRYK ELE 69     41     110 110
62 JASIOCHA SYLWESTER REM         100   100 100
WÓJTOWICZ PIOTR SAL       100     100 100
64 CIURKOWSKI MAREK SAL         99   99 99
DĄBROWSKI ŁUKASZ ADM           99 99 99
PILLICH MACIEJ AMO       99     99 99
67 BORSUK ZBIGNIEW MOM         96   96 96
68 BORECZEK MARCIN ADM         94   94 94
69 DĘBSKI RAFAŁ MOM 93           93 93
KUSYK KAMIL SAL           93 93 93
WITKOWSKI ROBERT SAL         93   93 93
72 NOWOROLNIK PAWEŁ SAL   92         92 92
73 WIEJAK BOGUSŁAW           91   91 91
74 BOGDAŃSKI ANDRZEJ ADM         90   90 90
75 CZARNOTA JACEK KAP   87         87 87
SIKORA MIROSŁAW MOM         87   87 87
77 KRZEŚNIAK KAMIL MOM       86     86 86
PAWLAK KAMIL KAP   86         86 86
79 BARTOSIK PRZEMYSŁAW MOM   85         85 85
RYBAK DARIUSZ SAL 85           85 85
TROCHYM WOJCIECH ELE         85   85 85
82 GOLBA TOMASZ PRO 84           84 84
SIKORA MARIUSZ ADM   84         84 84
84 BYSZEWSKI ANDRZEJ AMO           83 83 83
85 KRAWCZYK KAMIL KAP         82   82 82
SOBIESZEK PAWEŁ SAL   82         82 82
87 LEFTAK GRZEGORZ AMO 81           81 81
88 SKOREK DARIUSZ SAL         79   79 79
ŚMICH ŁUKASZ MOM   79         79 79
90 JEŻYNA MIROSŁAW AMO       78     78 78
SUSZEK MARCIN SAL     78       78 78
92 KUCHTA ERYK ELE     76       76 76
93 MARUSZAK MARCIN MOM       73     73 73
94 PIWOŃSKI MATEUSZ KAP       64     64 64
95 GARUS RYSZARD SAL 61           61 61
MIZURA RAFAŁ MOM       61     61 61
ŚCIBIOR IRENEUSZ SAL       61     61 61
98 GRZESZCZYK WOJCIECH PRO       50     50 50
99 RODAK ROMAN ADM       48     48 48
100 SIERADZAN MARIUSZ SAL       46     46 46
101 GROBEL ADAM AMO       45     45 45
102 SIKORA WALDEMAR ELE       41     41 41
103 MARCINKIEWICZ BOGDAN KAP       38     38 38

 

Klasyfikacja kobiet

M-ce Nazwisko Imię Jedn. organ. boule rowery podkowa lotki tenis stoł. ścież. sprawn Ogółem Po odliczeniu
1 WYSOCKA MONIKA ADM 97 99 91 100 99 97 583 395
2 BARTUZI BEATA KAP 92 100 96 80 96 98 562 390
3 CHOJNACKA ELŻBIETA SAL 100 88 100 85 95 92 560 387
KRZEŚNIAK DARIA AMO 94 91 97 98   98 478 387
STANISZEWSKA-MILANOWICZ IWONA SAL 91 92 98 96 98 95 570 387
6 WRĄBEL ZOFIA SAL   94 96 93 87 100 470 383
7 BIEL KRYSTYNA ADM 98 95   88 93 94 468 380
KOZAK  IZABELA PRO 89 98 88 83 94 99 551 380
9 ŚWITALSKA IZABELA ADM 99 89 93 85 90 96 552 378
10 FILIP MONIKA AMO 84 90 96 96   95 461 377
KOZAKIEWICZ-WOSZCZYK ANNA SAL 96 85 93 83 97 91 545 377
12 KREKORA-POLAK ELWIRA ADM 86 97 89 92 92 93 549 374
13 WITCZAK-SCHODOWSKA AGNIESZKA ADM 88 87 91 97 86 96 545 372
14 JANISZ KRYSTYNA SAL 90 96 86 96     368 368
15 WARSZAWSKA LUIZA SAL 93 86   91 91 92 453 367
16 RODAK URSZULA AMO   93 99 89 85   366 366
17 LEWANDOWSKA KATARZYNA ADM 83     87 88 93 351 351
18 ĆWIKŁA MONIKA ADM     87 99 89   275 275
19 BIELA MONIKA ADM 95     81   97 273 273
20 BIŃCZAK ELŻBIETA KAP     86 91   90 267 267
21 LIPNICKA DOMINIKA PRO         100 100 200 200
22 ZIĘBA-ZDUN MONIKA ADM           99 99 99
23 ŁUKA IWONA AMO           94 94 94
24 BIAŁEK JADWIGA PRO 87           87 87
25 WÓJTOWICZ OLGA ELE       86     86 86
26 MIDUCH-MIZURA OLGA PRO 85           85 85

 

Drużynowo

M-sce Jednostka boule rowery podkowa lotki tenis stołow ścieżka sprawn razem po odliczeniu
1 SAL 11 15 14 13 14 15 82 71
2 ADM 14 14 12 12 15 14 81 69
3 KAP 12 13 15 15 13 11 79 68
4 AMO 13 12 13 14 12 13 77 65
5 MOM 15 10 11 11 11 12 70 60
6 ELE 9 11 10 10 10   50 50
7 PRO 11 9 9 9 9 10 57 48
8 PIA         7 9 16 16
9 REM         8   8 8

Nadchodzące Wydarzenia

7 Mar
Warcaby
Data 07.03.2024 17:00
14 Mar
Szachy
14.03.2024 17:00

Ostatnie wyniki

BADMINTON
Kobiety
1 miejsce - MONIKA WYSOCKA
Mężczyźni do 45 lat
1 miejsce - MATEUSZ GOŁOFIT
Mężczyźni powyżej 45 lat 
1 miejsce - DAMIAN WOŹNIAK
Nagroda dodatkowa
PAWEŁ BARTUZI
Drużynowo
1 miejsce - AMONIAK
2 miejsce - ADMINISTRACJA
3 miejsce - KAPROLAKTAM

Sposorzy

 

Historyczna Strona