Komunikat końcowy zawodów pływackich

Komunikat końcowy zawodów pływackich w ramach 44 Spartakiady Pracowników Grupy Azoty Z.A. "Puławy" S.A.

18 i 25 STYCZNIA w pływalni Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Puławach odbyły się zawody pływackie wliczane do klasyfikacji indywidualnej i drużynowej Spartakiady.

W zawodach udział wzięło 71 osób - 58 mężczyzn i 13 kobiet z 8 drużyn.

Nagrodę dodatkową dla osoby, która wzięła udział w konkurencji, wylosowała Krystyna Janisz, reprezentująca drużynę Saletry.

Klasyfikacja kobiet
L.p. IMIĘ I NAZWISKO KOM. CZAS pkt do spart.
1 ZIĘBA-ZDUN MONIKA ADM 00:17,22 100
2 BARTUZI BEATA KAP 00:18,89 99
3 BIAŁEK ALEKSANDRA SAL 00:21,09 98
4 PLICHTA-SOBIESZEK MAGDALENA SAL 00:22,41 97
5 LIPSKA EWELINA ADM 00:22,75 96
6 WYSOCKA MONIKA ADM 00:24,00 95
7 ŚWITALSKA IZABELLA ADM 00:24,78 94
8 KRZEŚNIAK DARIA AMO 00:27,07 93
9 FILIP MONIKA AMO 00:28,62 92
10 GĘBALA WIOLETTA ADM 00:36,53 91
11 BIEL KRYSTYNA ADM 00:39,25 90
12 WITCZAK-SCHODOWSKA AGNIESZKA ADM 00:44,85 89
13 JANISZ KRYSTYNA SAL 00:51,94 88

 

Klasyfikacja mężczyzn POWYŻEJ  45 LAT
L.p. IMIĘ I NAZWISKO KOM. CZAS pkt do spart.
1 MOLENDA MIROSŁAW ADM 00:14,87 100
2 ZIÓŁEK ŁUKASZ MOM 00:14,94 99
3 KOWALCZYK PIOTR KAP 00:15,06 98
4 ŁUCZUK SŁAWOMIR AMO 00:15,19 97
5 GÓRECKI SZCZEPAN ELE 00:15,56 96
6 KAIM JAROSŁAW SAL 00:16,28 95
7 ŁUCJANEK GRZEGORZ ADM 00:16,46 94
8 SIKORA WALDEMAR ELE 00:16,59 93
9 DREWIENKOWSKI TOMASZ SAL 00:16,75 92
10 KUNICKI GRZEGORZ MOM 00:16,84 91
11 KRASKA ARKADIUSZ SAL 00:16,88 90
12 GĘBALA DARIUSZ ADM 00:17,40 89
13 KAPUSTA ADAM MOM 00:18,62 88
14 WITEK PAWEŁ ADM 00:18,69 87
15 KOSIEWSKI JACEK AMO 00:18,78 86
16 ŚWITALSKI GRZEGORZ ADM 00:20,41 85
17 LISOWSKI RYSZARD AMO 00:20,75 84
18 SIKORA MIROSŁAW MOM 00:20,85 83
19 TARACHA WITOLD AMO 00:21,53 82
20 ĆWIKŁA WALDEMAR ADM 00:22,50 81
21 PRÓCHNIAK MIROSŁAW PRO 00:23,12 80
22 NACZAS GRZEGORZ AMO 00:23,16 79
23 KUMOR KAZIMIERZ KAP 00:23,22 78
24 KOŚMIDER ARKADIUSZ KAP 00:25,68 77
25 STĘŻYCKI RAFAŁ SAL 00:26,13 76
26 GUZ ANDRZEJ MOM 00:27,69 75
27 MIZURA WIESŁAW ADM 00:29,18 74
28 MARTYNIUK TOMASZ ADM 00:31,16 73
29 KORCZ ARKADIUSZ ELE 00:31,69 72
30 CZARNOTA ADAM AMO 00:33,78 71
31 BIAŁEK JANUSZ PRO 00:39,25 70
32 MICHOWSKI MIROSŁAW SAL 00:39,56 69
33 MITROWSKI WŁODZIMIERZ MEZAP 00:47,09 68

 

Klasyfikacja mężczyzn DO 45 LAT
L.p. IMIĘ I NAZWISKO KOM. CZAS pkt do spart.
1 PILLICH MACIEJ AMO 00:29,93 100
2 WYSOCKI LESZEK ELE 00:30,31 99
3 UZDOWSKI SYLWESTER ELE 00:30,94 98
4 KORSZLA MACIEJ KAP 00:31,12 97
5 MARKIEWICZ KONRAD AMO 00:35,19 96
6 GROBEL ADAM AMO 00:36,03 95
7 RYBAK PRZEMYSŁAW SAL 00:36,44 94
8 PIĘTA MACIEJ MOM 00:37,47 93
9 RUTYNA KAROL KAP 00:37,53 92
10 WYSOCKI MARIUSZ KAP 00:38,18 91
11 LIPSKI ZBIGNIEW SAL 00:39,10 90
12 BIS MARCIN PRO 00:43,15 89
13 SOBIESZEK PAWEŁ SAL 00:44,87 88
14 PIOTROWSKI MACIEJ SAL 00:45,59 87
15 POLAK JAKUB ADM 00:45,70 86
16 BACHANEK PAWEŁ SAL 00:45,94 85
17 SŁYK MARIUSZ ADM 00:46,41 84
18 MICHALIK MARIUSZ ELE 00:48,69 83
19 SIKORA BARTŁOMIEJ ELE 00:51,19 82
20 GOLBA TOMASZ PRO 00:52,09 81
21 RYBAK TOMASZ AMO 00:52,90 80
22 KOSTRZEWA MACIEJ ELE 00:53,56 78
23 KOWALSKI PIOTR ADM 01:03,69 77
24 SUŁEK PAWEŁ SAL 01:04,50 76
25 SZPETKO PRZEMYSŁAW ADM 01:07,41 75

 

Klasyfikacja drużynowa
L.P. DRUŻYNA 1 2 3 4 SUMA Pkt do  Spart.
1 AMONIAK 100 96 95 97 388 15
2 KAPROLAKTAM 99 98 97 92 386 14
2 ELEKTROCIEPŁOWNIA 99 98 96 93 386 14
4 ADMINISTRACJA 100 100 94 89 383 12
5 SALETRA 98 95 94 92 379 11
6 MOCZNIK I MELAMINA 99 93 91 88 371 10
7 PROZAP 89 81 80 70 320 9
8 MEZAP 69       69 8

Nadchodzące Wydarzenia

7 Mar
Warcaby
Data 07.03.2024 17:00
14 Mar
Szachy
14.03.2024 17:00

Ostatnie wyniki

BADMINTON
Kobiety
1 miejsce - MONIKA WYSOCKA
Mężczyźni do 45 lat
1 miejsce - MATEUSZ GOŁOFIT
Mężczyźni powyżej 45 lat 
1 miejsce - DAMIAN WOŹNIAK
Nagroda dodatkowa
PAWEŁ BARTUZI
Drużynowo
1 miejsce - AMONIAK
2 miejsce - ADMINISTRACJA
3 miejsce - KAPROLAKTAM

Sposorzy

 

Historyczna Strona