Spartakiada po pływaniu

Spartakiada po pływaniu

Klasyfikacja mężczyzn

M-ce Nazwisko Imię Jednostka organizac boule rowery podkowa lotki tenis stoł. ścież. sprawn pływ. Ogółem Po odliczeniu
1 KOWALCZYK PIOTR KAP 76 97 100 94 78 95 98 638 484
2 RUTYNA KAROL KAP 97 90 97 99 89 94 92 658 479
3 LISOWSKI RYSZARD AMO 100 94 87 78 92 100 84 635 473
4 ŚWITALSKI GRZEGORZ ADM 94 100 69 92 70 97 85 607 468
5 PIĘTA MACIEJ MOM   97 92 86 80 98 93 546 466
WAWER GRZEGORZ SAL   98 94 95 81 98   466 466
7 SZELĄG IRENEUSZ KAP 76 98 93 96   91   454 454
8 SZPETKO PRZEMYSŁAW ADM 88 88   82 97 89 75 519 444
9 TARACHA WITOLD AMO 68   98 94 75 94 82 511 443
WYSOCKI MARIUSZ KAP 68   99 99 58 86 91 501 443
11 ĆWIKŁA WALDEMAR ADM 76 95 87 92 77 87 81 595 442
12 DREWIENKOWSKI TOMASZ SAL 76 92 60 82   96 92 498 438
WĄSIK WIESŁAW ADM 98 78 92 71 88 82   509 438
14 PRÓCHNIAK MIROSŁAW PRO 95 89 82 86 60 84 80 576 436
15 STATECZNY JAROSŁAW SAL 87 81 97 88 72 82   507 435
16 KUMOR KAZIMIERZ KAP 86 81 97 86 83 80 78 591 433
17 ZIÓŁEK ŁUKASZ AMO 96   74 39 64 99 99 471 432
18 PIOTROWSKI MACIEJ SAL 76 89 87 37 63 90 87 529 429
19 SUŁEK PAWEŁ SAL   94 58 82 84 88 76 482 424
20 CZARNOTA ADAM AMO 62 96 79 92 65 81 71 546 419
21 BACHANEK PAWEŁ SAL 76 99 66 69 62 87 85 544 416
22 POLAK JAKUB ADM 68 91 62 61 73 97 86 538 415
23 GÓRECKI SZCZEPAN ELE 61 91 69 53 95   96 465 412
24 GUZ ANDRZEJ MOM 91   72 73 68 92 75 471 403
25 DOBROWOLSKI MATEUSZ ADM 61 96 82 53 66 95   453 400
26 GUZ SEBASTIAN MOM 92   87 82 51 85   397 397
KOŚMIDER ARKADIUSZ KAP 79 85 78 78     77 397 397
28 BIAŁEK JANUSZ PRO 82 79   48 86 86 70 451 381
29 KAPUSTA ADAM MOM 64     69 69 90 88 380 380
PRZYCHODZIEŃ ROMAN AMO 68 87 80 53 56 89   433 380
31 KAIM JAROSŁAW SAL   83 56 44   85 95 363 363
MIZURA WIESŁAW ADM 80   55 61 57 91 74 418 363
33 MICHOWSKI MIROSŁAW SAL   82 60 55 67 79 69 412 357
34 BIS MARCIN PRO 56   66   54 81 89 346 346
35 KORCZ ARKADIUSZ ELE     88 71 98   72 329 329
36 PIĘTA MAREK MOM 61 90 69   88     308 308
37 NACZAS GRZEGORZ AMO 89 88   50     79 306 306
38 KAMOLA RAFAŁ SAL 77 100 57   71     305 305
39 CZARNOTA MARIUSZ MOM     76 64 61 93   294 294
40 BAĆKOWSKI PAWEŁ ELE 64 83 72 64       283 283
41 BILSKI MARIUSZ MOM 99 84   88       271 271
KOSTRZEWA MACIEJ ELE   95 62 61 53     271 271
43 MICHALIK MARIUSZ ELE   80   92     83 255 255
44 SIKORA RADOSŁAW SAL   93 74 78       245 245
45 CZAPLA RADOSŁAW MOM     53 44 52 80   229 229
46 FIGURA MARIUSZ SAL 61   89   76     226 226
47 ŻUBER MIKOŁAJ AMO       67 55 96   218 218
48 STĘŻYCKI RAFAŁ SAL     72 67     76 215 215
49 SŁYK MARIUSZ ADM       42   84 84 210 210
50 PRÓCHNIAK IRENEUSZ SAL   93 55 61       209 209
51 TELĘDA MARCIN MOM 55   90 55       200 200
52 PILLICH MACIEJ AMO       99     100 199 199
53 DĄBROWSKI PIOTR ELE   99 87         186 186
54 SIKORA MIROSŁAW MOM         87   83 170 170
SOBIESZEK PAWEŁ SAL   82         88 170 170
56 KUNA RADOSŁAW MOM         74 92   166 166
RUTKOWSKI ADRIAN SAL     66     100   166 166
58 GOLBA TOMASZ PRO 84           81 165 165
59 GAJEK PIOTR ADM   86   78       164 164
60 SZEWCZYK MAREK SAL 78 80           158 158
61 GOLDSZTEJN MAREK KAP 90     67       157 157
62 OKONOWSKI MACIEJ PIA         59 83   142 142
POMORSKI SŁAWOMIR MOM 76   66         142 142
64 GROBEL ADAM AMO       45     95 140 140
65 SIKORA WALDEMAR ELE       41     93 134 134
66 TRACIŁOWSKI MICHAŁ KAP 83     36       119 119
67 PRZYBYLSKI PATRYK ELE 69     41       110 110
68 JASIOCHA SYLWESTER REM         100     100 100
MOLENDA MIROSŁAW ADM             100 100 100
WÓJTOWICZ PIOTR SAL       100       100 100
71 CIURKOWSKI MAREK SAL         99     99 99
DĄBROWSKI ŁUKASZ ADM           99   99 99
WYSOCKI LESZEK ELE             99 99 99
74 UZDOWSKI SYLWESTER ELE             98 98 98
75 KORSZLA MACIEJ KAP             97 97 97
ŁUCZUK SŁAWOMIR AMO             97 97 97
77 BORSUK ZBIGNIEW MOM         96     96 96
MARKIEWICZ KONRAD AMO             96 96 96
79 BORECZEK MARCIN ADM         94     94 94
ŁUCJANEK GRZEGORZ ADM             94 94 94
RYBAK PRZEMYSŁAW SAL             94 94 94
82 DĘBSKI RAFAŁ MOM 93             93 93
KUSYK KAMIL SAL           93   93 93
WITKOWSKI ROBERT SAL         93     93 93
85 NOWOROLNIK PAWEŁ SAL   92           92 92
86 KUNICKI GRZEGORZ MOM             91 91 91
WIEJAK BOGUSŁAW AMO         91     91 91
88 BOGDAŃSKI ANDRZEJ ADM         90     90 90
KRASKA ARKADIUSZ SAL             90 90 90
LIPSKI ZBIGNIEW SAL             90 90 90
91 GĘBALA DARIUSZ ADM             89 89 89
92 CZARNOTA JACEK KAP   87           87 87
WITEK PAWEŁ ADM             87 87 87
94 KOSIEWSKI JACEK AMO             86 86 86
KRZEŚNIAK KAMIL MOM       86       86 86
PAWLAK KAMIL KAP   86           86 86
97 BARTOSIK PRZEMYSŁAW MOM   85           85 85
RYBAK DARIUSZ SAL 85             85 85
TROCHYM WOJCIECH ELE         85     85 85
100 SIKORA MARIUSZ ADM   84           84 84
101 BYSZEWSKI ANDRZEJ AMO           83   83 83
102 KRAWCZYK KAMIL KAP         82     82 82
SIKORA BARTŁOMIEJ ELE             82 82 82
104 LEFTAK GRZEGORZ AMO 81             81 81
105 RYBAK TOMASZ AMO             80 80 80
106 SKOREK DARIUSZ SAL         79     79 79
ŚMICH ŁUKASZ MOM   79           79 79
108 JEŻYNA MIROSŁAW AMO       78       78 78
KOSTRZEWA MACIEJ ELE             78 78 78
SUSZEK MARCIN SAL     78         78 78
111 KOWALSKI PIOTR ADM             77 77 77
112 KUCHTA ERYK ELE     76         76 76
113 MARTYNIUK TOMASZ ADM             73 73 73
MARUSZAK MARCIN MOM       73       73 73
115 MITROWSKI WŁODZIMIERZ MEZ             68 68 68
116 PIWOŃSKI MATEUSZ KAP       64       64 64
117 GARUS RYSZARD SAL 61             61 61
MIZURA RAFAŁ MOM       61       61 61
ŚCIBIOR IRENEUSZ SAL       61       61 61
120 GRZESZCZYK WOJCIECH PRO       50       50 50
121 RODAK ROMAN ADM       48       48 48
122 SIERADZAN MARIUSZ SAL       46       46 46
123 MARCINKIEWICZ BOGDAN KAP       38       38 38

 

Klasyfikacja kobiet

M-ce Nazwisko Imię Jedn. organ. boule rowery podkowa lotki tenis stoł. ścież. sprawn pływ. Ogółem Po odliczeniu
1 WYSOCKA MONIKA ADM 97 99 91 100 99 97 95 678 492
2 BARTUZI BEATA KAP 92 100 96 80 96 98 99 661 489
3 KRZEŚNIAK DARIA AMO 94 91 97 98   98 93 571 480
4 STANISZEWSKA-MILANOWICZ IWONA SAL 91 92 98 96 98 95   570 479
5 CHOJNACKA ELŻBIETA SAL 100 88 100 85 95 92   560 475
6 ŚWITALSKA IZABELA ADM 99 89 93 85 90 96 94 646 472
7 BIEL KRYSTYNA ADM 98 95   88 93 94 90 558 470
WRĄBEL ZOFIA SAL   94 96 93 87 100   470 470
9 FILIP MONIKA AMO 84 90 96 96   95 92 553 469
10 KOZAK  IZABELA PRO 89 98 88 83 94 99   551 468
11 KREKORA-POLAK ELWIRA ADM 86 97 89 92 92 93   549 463
12 KOZAKIEWICZ-WOSZCZYK ANNA SAL 96 85 93 83 97 91   545 462
13 WITCZAK-SCHODOWSKA AGNIESZKA ADM 88 87 91 97 86 96 89 634 461
14 JANISZ KRYSTYNA SAL 90 96 86 96     88 456 456
15 WARSZAWSKA LUIZA SAL 93 86   91 91 92   453 453
16 RODAK URSZULA AMO   93 99 89 85     366 366
17 LEWANDOWSKA KATARZYNA ADM 83     87 88 93   351 351
18 ĆWIKŁA MONIKA ADM     87 99 89     275 275
19 BIELA MONIKA ADM 95     81   97   273 273
20 BIŃCZAK ELŻBIETA KAP     86 91   90   267 267
21 LIPNICKA DOMINIKA PRO         100 100   200 200
22 ZIĘBA-ZDUN MONIKA ADM           99 100 199 199
23 BIAŁEK ALEKSANDRA SAL             98 98 98
24 PLICHTA-SOBIESZEK MAGDALENA SAL             97 97 97
25 LIPSKA EWELINA ADM             96 96 96
26 ŁUKA IWONA AMO           94   94 94
27 GĘBALA WIOLETTA AD               91 91 91
28 BIAŁEK JADWIGA PRO 87             87 87
29 WÓJTOWICZ OLGA ELE       86       86 86
30 MIDUCH-MIZURA OLGA PRO 85             85 85

 

Drużynowo

M-sce Jednostka boule rowery podkowa lotki tenis stołow ścieżka sprawn dwa ognie siatkówka pływanie razem po odliczeniu
1 KAP 12 13 15 15 13 11 15 13 14 121 110
SAL 11 15 14 13 14 15 14 14 11 121 110
3 ADM 14 14 12 12 15 14 13 10 12 116 106
4 AMO 13 12 13 14 12 13 12 12 15 116 104
5 MOM 15 10 11 11 11 12 10 11 10 101 91
6 ELE 9 11 10 10 10   11 15 14 90 90
7 PRO 11 9 9 9 9 10     9 66 66
8 PIA         7 9       16 16
9 REM         8         8 8
MEZ                 8 8 8

Nadchodzące Wydarzenia

7 Mar
Warcaby
Data 07.03.2024 17:00
14 Mar
Szachy
14.03.2024 17:00

Ostatnie wyniki

BADMINTON
Kobiety
1 miejsce - MONIKA WYSOCKA
Mężczyźni do 45 lat
1 miejsce - MATEUSZ GOŁOFIT
Mężczyźni powyżej 45 lat 
1 miejsce - DAMIAN WOŹNIAK
Nagroda dodatkowa
PAWEŁ BARTUZI
Drużynowo
1 miejsce - AMONIAK
2 miejsce - ADMINISTRACJA
3 miejsce - KAPROLAKTAM

Sposorzy

 

Historyczna Strona