Ognisko TKKF Chemik

VI Mistrzostwa Puław w Badmintonie przeszły już do historii. W zawodach brali udział zawodnicy z całej Polski. Poziom turnieju był bardzo wysoki o czym świadczy udział czołowych zawodników kraju klasyfikowanych na listach Elity PZBad.

Serdecznie dziękujemy organizatorom - TKKF Chemik, firmom wspierającym - Prezent Marzeń, Yonex, Marlen buty & butik, Multimedia, LPU24.pl, Piekarnia & Cukiernia Abramowicz i Spółka oraz zawodnikom i kibicom za wspólne stworzenie tego niepowtarzalnego widowiska.

Poniżej przedstawiamy wyniki Mistrzostw:

SINGIEL A

1. Tomasz Matoga - AZS AGH Kraków
2. Daniel Gujski - UKS KIKO Zamość
3. Szymon Kukier - KS Iron Body / TKKF Chemik Puławy
3. Dawid Maron - TKKF Chemik Puławy
5 - 8. Zbigniew Suwała - Radom
Tadeusz Gala - Skierniewice
Mateusz Gołofit - TKKF Chemik Puławy
Artur Choroszyński - TKKF Chemik Puławy
9 - 13. Kamil Kot - Górnik Łęczna
Krystian Buch - Górnik Łęczna
Dariusz Szewczak - Lublin
Michał Stefański - Górnik Łęczna
Damian Woźniak - TKKF Chemik Puławy

DEBEL A

1. Tomasz Matoga / Daniel Gujski - AZS AGH Kraków / UKS KIKO Zamość
2. Dawid Maron / Szymon Kukier - TKKF Chemik Puławy / KS Iron Body, TKKF Chemik Puławy
3. Tadeusz Gala / Zbigniew Suwała - Skierniewice / Radom
3. Paweł Wojciechowski / Artur Choroszyński - TKKF Chemik Puławy
5- 6. Sylwia Wiśniewska / Kamil Kot - Górnik Łęczna
Michał Stefański / Krystian Buch - Górnik Łęczna
7. Mateusz Gołofit / Damian Woźniak - TKKF Chemik Puławy

SINGIEL B

1. Michał Szymczak - Warszawa
2. Paweł Skomra - TKKF Chemik Puławy
3. Sylwia Wiśniewska - Górnik Łęczna
4. Mateusz Kwit - KS Iron Body, TKKF Chemik Puławy
5 - 6. Wojciech Szewczak - Lublin
Łukasz Ziółek -TKKF Chemik Puławy
7 - 8. Jacek Szkoda - Opactwo
Grzegorz Leftak - TKKF Chemik Puławy
9 - 10. Damian Cieśla - Opactwo
Dawid Kwit - SP-6 Puławy

DEBEL B

  1. Dariusz Szewczak / Wojciech Szewczak - Lublin
  2. Piotr Pakuła / Witold Taracha - Lublin / TKKF Chemik Puławy
  3. Grzegorz Leftak / Łukasz Ziółek - TKKF Chemik Puławy
  4. Ewelina Kasprzycka / Paweł Skomra - TKKF Chemik Puławy
  5. Jacek Mac / Artur Sienkiewicz - Lublin
  6. Mateusz Kwit / Michał Filipowski - TKKF Chemik Puławy
  7. Grzegorz Matras / Dawid Kwit - TKKF Chemik Puławy / SP-6 Puławy

 

 

Ostatnie wyniki

Siatkówka (27.02.2020)

SAL-MOM 2:0 25:12, 25:15
AMO-ELE 2:1 22:25, 25:13, 15:9
ADM-PIA 2:0 25:7, 25:7

 

Siatkówka (20.02.2020)

ADM-ELE 2:1 25:18, 20:25, 15:11
KAP-PRO 2:0 25:15, 25:11
AMO-PIA 2:0 25:19, 25:9

 

Siatkówka (13.02.2020)

SAL-PRO 2:0 25:8, 25:14
MOM-KAP 1:2 25:21, 9:25, 7:15
AMO-ADM 2:1 25:14, 24:25, 15:6

Nadchodzące Wydarzenia

Brak wydarzeń

Sposorzy

 

Historyczna Strona