TKKF Chemik

Zakłady Azotowe Puławy SA

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki

Komunikat końcowy rzutów lotkami do tarczy

Email Drukuj PDF

29.09.2018 r.w ramach XL Spartakiady Pracowników Grupy Azoty Zakładów Azotowych „Puławy” S.A. W dniu 29.09.2018 w Ośrodku Wyp. w Wólce Prof. rozegrano konkurencję rzuty lotkami wliczaną do klasyfikacjiindywidualnej i drużynowej XL Spartakiady. W zawodach wzięło udział 61 osób w tym 13 kobiet z 8 jed. org.

Klasyfikacja końcowa kobiet

M-ce Nazwisko i imię jedn. org. r. 1 r. 2 razem pkt
1Salasa DorotaKAP332558100
1Filip MonikaAMO292958100
3Chojnacka ElżbietaSAL23325598
4Wysocka MonikaKAP27255297
5Biel KrystynaADM21264796
6Białek JadwigaPRO14324695
7Słotwińska BarbaraKAP25204594
8Bińczak ElżbietaKAP16284493
9Bicka JoannaKAP23194292
10Majewska JadwigaAMO22163891
11Kozakiewicz-Woszczyk AnnaSAL12243690
12Kowalczyk SalwinaKAP10172789
13Świtalska Izabella ADM281088

Klasyfikacja końcowa mężczyzn

M-ce Nazwisko i imię jedn. org. r. 1 r. 2 razem pkt
1Ćwikła WaldemarADM353469100
2Poniewierski WojciechAMO31306199
3Traciłowski MichałKAP27336098
3Woźniak DamianAMO30306098
5Kowalczyk PiotrKAP30295996
5Romanowski KrzysztofKAP35245996
5Grobel AdamAMO33265996
8Moniuszko ŁukaszKAP24345893
9Rutyna KarolKAP27305792
10Wojciechowski GrzegorzKAP25325791
11Suszek MarcinSAL28285690
12Lisowski RyszardAMO23325589
12Siedlec JarosławPIA23325589
14Nowak JerzyAMO19355487
15Jasik MateuszKAP25275286
16Pięta MaciejMOM24265085
17Kośmider ArkadiuszKAP19304984
17Michowski MirosławSAL23264984
17Rybicki SebastianPIA22274984
20Wąsik WiesławADM32164881
21Wysocki MariuszKAP17304780
22Salasa ArturMOM19274679
23Drewienkowski TomaszSAL19264578
24Tralewski TadeuszKAP27174477
25Kamola RafałSAL22214376
26Taracha WitoldAMO26164275
27Bachanek PawełSAL17244174
27Abramowicz MateuszSAL22194174
27Białek JanuszPRO13284174
27Sikora TomaszSAL24174174
31Dębski RafałMOM18224070
32Sikora PiotrSAL20193969
33Mróz StanisławAMO15233868
34Przychodzień RomanAMO9263567
34Słyk MariuszADM13223567
36Wawer GrzegorzSAL18163465
37Furtak MichałMOM2493364
38Kumor KazimierzKAP9233263
39Bicki SławomirELE14163062
40Sadurski PiotrKAP8212961
41Kaim JarosławSAL11162760
41Szewczyk MarekSAL16112760
43Jaworski KrzysztofAMO10162658
43Kowalski KarolSAL1792658
45Rutkowski AdrianSAL1852356
46Stężycki RafałSAL9112055
46Jędrych KarolSAL1192055
48Świtalski GrzegorzADM1621853

Klasyfikacja drużynowa

m-ce jednostka organizacyjna punkty pkt do Sp.
1KAPROLAKTAM48315
2AMONIAK48214
3SALETRA42613
4ADMINISTRACJA39712
5MELAMINA MOCZNIK29811
6PiAZAP17310
7PROZAP1699
8ELEKTROCIEPŁOWNIA628


Poprawiony: poniedziałek, 15 października 2018 14:15  

Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież


Obecnych

Naszą witrynę przegląda teraz 68 gości 

Najnowsze komentarze

  • Ze względu na warunki atmosferyczne zawody w dniu ... więcej
  • Czy dzisiejsze zawody odbędą się ? więcej
  • Mecze piłki nożnej Saletra - MEZAP 8 - 1, Administ... więcej
  • Jakie wyniki w piłkę nożną runda 2? więcej
  • Czy mecz Mocznik i Melamina - Administracja nie za... więcej

We use cookies to improve our website and your experience when using it. Cookies used for the essential operation of the site have already been set. To find out more about the cookies we use and how to delete them, see our privacy policy.

I accept cookies from this site.

EU Cookie Directive Module Information