TKKF Chemik

Zakłady Azotowe Puławy SA

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki

Panowie po ścieżce sprawnościowej

Email Drukuj PDF

Klasyfikacja mężczyzn biorących udział w XL Spartakiadzie Pracowników Zakładów Azotowych "Puławy" SA po ścieżce sprawnościowej.


miejsce nazwisko i imię drużyna po odl. punkty starty
1Poniewierski WojciechAMO943108412
2Ćwikła WaldemarADM923114013
3Traciłowski MichałKAP923116113
4Kowalczyk PiotrKAP91499412
5Woźniak DamianAMO914106012
6Lisowski RyszardAMO898112713
7Siedlec JarosławPIA87487410
8Rybicki SebastianPIA871100512
9Taracha WitoldAMO86686610
10Michowski MirosławSAL85791211
11Wąsik WiesławADM854104413
12Kumor KazimierzKAP842103313
13Kośmider ArkadiuszKAP82688611
14Przychodzień RomanAMO82082010
15Mróz StanisławAMO79179110
16Pięta MaciejMOM7747749
17Rutyna KarolKAP7677679
18Świtalski GrzegorzADM7597599
19Wawer GrzegorzSAL7517519
20Słyk MariuszADM6556558
21Ziółek ŁukaszMOM6416418
22Jasik MateuszKAP5885887
23Sętowski JacekPIA5855858
24Szewczyk MarekSAL5735737
25Sadurski PiotrKAP5705707
26Kozak EmilKAP5605606
27Wojciechowski GrzegorzKAP5575578
28Żuber MikołajAMO5565567
29Szpetko PrzemysławADM5285286
30Goldsztejn MarekKAP4954956
31Pięta MarekMOM4904907
32Grobel AdamAMO4734735
33Stężycki RafałSAL4584586
34Antoniak KazimierzADM4344345
35Stateczny JarosławSAL4154155
36Bachanek PawełSAL4144145
37Białek JanuszPRO4014016
37Kaim JarosławSAL4014015
39Furtak MichałMOM3943945
40Sikora PiotrSAL3893895
41Moniuszko ŁukaszKAP3783785
42Rutkowski AdrianSAL3633635
42Salasa ArturMOM3633635
44Szeląg IreneuszKAP3603604
45Kamola RafałSAL3543544
46Ogonek KamilPIA3473474
47Suszek MarcinSAL3433434
48Ścibior IreneuszSAL3243244
49Kapusta AdamMOM3213214
50Wysocki MariuszKAP3143144
51Muszyński KamilPIA3103104
52Tralewski TadeuszKAP3063064
53Jaworski KrzysztofAMO2982984
54Abramowicz MateuszSAL2912914
54Drewienkowski TomaszSAL2912914
56Sikora RadosławSAL2852854
57Jędrych KarolSAL2792794
58Sikora MariuszADM2772773
59Górecki SzczepanELE2652653
60Kowalik TomaszELE2622623
61Sikora TomaszSAL2562563
62Kowalski KarolSAL2462464
63Bartuzi AndrzejKAP2402403
64Nowak JerzyAMO2282283
65Bicki SławomirELE2062063
66Bujała MirosławADM1971972
67Romanowski KrzysztofKAP1961962
68Domagalski PiotrADM1951952
69Tokarczyk MirosławSAL1881882
70Dankowski MarekAMO1871872
71Mańko StanisławPRO1861862
72Gołofit MateuszAMO1841842
73Figura MariuszSAL1831832
74Czarnota JacekKAP1821822
74Urbanek RobertAMO1821822
76Szymanek KarolSAL1811812
76Uzdowski SylwesterAMO1811812
78Szubstarski RyszardAMO1781782
79Białek MarcinSAL1731732
80Wiejak BogusławAMO1681682
81Dębski RafałMOM1671672
82Mizio PawełMOM1441442
83Rzepka DariuszMOM1391392
84Naczas GrzegorzAMO1361362
85Gębal TomaszKAP1251252
86Grochecki ŁukaszPRO1001001
86Jasiocha SylwesterMAS1001001
86Kępa DariuszADM1001001
86Kucharski JanuszADM1001001
86Pionka GrzegorzADM1001001
91Ciurkowski MarekSAL99991
91Kapelko EmilAMO99991
91Młodziński LeszekKAP99991
91Rodzik DamianAMO99991
91Wójcik EdwardPIA99991
96Kozak RafałSAL98981
96Kręcisz EugeniuszPRO98981
96Machniewski ZdzisławSAL98981
96Mikos KazimierzKAP98981
96Witkowski RobertSAL98981
101Gębala DariuszADM97971
101Goliszek TomaszADM97971
101Grzeszczyk WojciechPRO97971
101Jezierski KrzysztofPRO97971
101Padel PiotrMEZ97971
101Ponikowski MarcinELE97971
107Adamczyk AdamADM96961
107Chołuj MirosławSAL96961
107Gajda MichałAMO96961
107Murat LudwikMOM96961
107Rodak DamianAMO96961
107Turski RemigiuszSAL96961
113Hundz JózefSAL95951
113Miłczak AndrzejSAL95951
113Paciejewski SebastianKAP95951
113Rusek AdrianKAP95951
117Boreczek MarcinADM94941
117Leftak GrzegorzAMO94941
117Osuch BartłomiejELE94941
117Prząda StanisławSAL94941
117Pycior RadosławSAL94941
117SteżyckiRafalSAL94941
117Zapiórkowski WłodzimierzADM94941
124Łucjanek GrzegorzADM93931
125Czarnota MariuszMOM92921
125Kucharczyk KrzysztofAMO92921
125Orzoł JanSAL92921
125Siudaj DamianADM92921
125Wysocki WiesławPIA92921
130Kowalczyk DamianSAL91911
130Skalski AndrzejSAL91911
130Stasiak ZenonADM91911
133Bogdański AndrzejADM90901
133Jakubowiak PiotrKAP90901
133Mazur AntoniAMO90901
133Śliwczyński PiotrADM90901
137NowaczekArladiuszSAL89891
137Walasek ŁukaszAMO89891
139Abramowicz ŁukaszSAL88881
139Jemioł StanisławSAL88881
139Walaszek MariuszSAL88881
142Polak JakubADM87871
143Kuta AdamAMO86861
143Sikora WaldemarELE86861
145Gawryjołek OskarPRO85851
145Stalęga WojciechAMO85851
147Bartuzi ZbigniewADM84841
148Pomorski SławomirMOM83831
149Jaśkowski MarcinSAL82821
150Korcz ArkadiuszELE80801
150Krawczyk DariuszADM80801
150Niemiec MarekKAP80801
150Stępniewski GrzegorzSAL80801
154Żurek JarosławPIA79791
155Krawczyk KamilSAL78781
156Cybula WojciechELE76761
157Sikora MirosławMOM75751
158Wójtowicz PiotrSAL74741
159Kozak TomaszSAL73731
159Kuflewski WojciechSAL73731
159Marcinkowski MarekADM73731
162Skorek DariuszSAL69691
163Mizura WiesławADM66661
164Grobel MaciejSAL65651
165Fijoł CezaryMOM64641
165Ziółek MariuszMOM64641
167Bilski MariuszMOM62621
168Kursa TomaszMOM58581
169Gajek PiotrADM57571
170Warda MaciejSAL48481
171Bębski RafalMOM46461
171Piwoński MateuszKAP46461
173Krawczyński RafałSAL43431
173Majcher TomaszSAL43431


 

Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież


Obecnych

Naszą witrynę przegląda teraz 48 gości 

Najnowsze komentarze

  • Nadal nie ma wyników. Żenada. Tylko wpisowe umieli... więcej
  • Gdzie wyniki??? więcej
  • Ze względu na warunki atmosferyczne zawody w dniu ... więcej
  • Czy dzisiejsze zawody odbędą się ? więcej
  • Mecze piłki nożnej Saletra - MEZAP 8 - 1, Administ... więcej

We use cookies to improve our website and your experience when using it. Cookies used for the essential operation of the site have already been set. To find out more about the cookies we use and how to delete them, see our privacy policy.

I accept cookies from this site.

EU Cookie Directive Module Information