TKKF Chemik

Zakłady Azotowe Puławy SA

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki

Spartakiada 2018 - klasyfikacja kobiet

Email Drukuj PDF

Końcowa klasyfikacja kobiet, które wzięły udział w XL Spartakiadzie Pracowników Zakładów Azotowych "Puławy" SA.


miejsce nazwisko i imię drużyna punkty razem starty
1Wysocka MonikaKAP1030108712
2Bińczak ElżbietaKAP1004107612
3Kozakiewicz-Woszczyk AnnaSAL98298211
4Słotwińska BarbaraKAP97297211
5Kowalczyk SalwinaKAP94794711
6Chojnacka ElżbietaSAL85085010
7Bartuzi BeataKAP7957959
8Bicka JoannaKAP6966968
9Majewska JadwigaAMO5235236
10Salasa DorotaKAP4454455
11Biel KrystynaADM4274275
12Filip MonikaAMO3823824
13Janisz KrystynaSAL3383384
14Niemiec MagdalenaMOM2942943
15Świtalska IzabelaADM2792793
16Piłat EwaKAP2592593
17Białek JadwigaPRO2282283
18Zdun MonikaADM1991992
19Gajewska AgnieszkaPRO1941942
20Marek SylwiaSAL1901902
21Sitek MonikaSAL1881882
21Wawerska AleksandraSAL1881882
23Kozak DorotaADM1851852
24Krawczyk WioletaSAL1771772
25Kozak IzabelaPRO1001001
26Wiejak ElzbietaSAL99991
27Pikuła OlgaREM98981
28Rzeszut PatrycjaSAL95951
29Wojas AnnaSAL94941
30Kowalewska AgataAMO87871
31Sętowska AnnaADM43431
32Białek AleksandraADM35351


 

Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież


Obecnych

Naszą witrynę przegląda teraz 52 gości 

Najnowsze komentarze

  • Nadal nie ma wyników. Żenada. Tylko wpisowe umieli... więcej
  • Gdzie wyniki??? więcej
  • Ze względu na warunki atmosferyczne zawody w dniu ... więcej
  • Czy dzisiejsze zawody odbędą się ? więcej
  • Mecze piłki nożnej Saletra - MEZAP 8 - 1, Administ... więcej

We use cookies to improve our website and your experience when using it. Cookies used for the essential operation of the site have already been set. To find out more about the cookies we use and how to delete them, see our privacy policy.

I accept cookies from this site.

EU Cookie Directive Module Information