TKKF Chemik

Zakłady Azotowe Puławy SA

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki

Turnieju Badmintona Grand Prix Puław - wiosna 2014

Email Drukuj PDF

13. kwietnia 2014 r.W dniu 13.04.2014 r. w sali gimnastycznej w Szkole Podstawowej nr 10 w Puławach, rozegrano kolejny turniej badmintona, którego organizatorem był Uczniowski Klub Tenisowy Chemik i Ognisko TKKF "Chemik". Startujący zawodnicy reprezentowali - Szkołę Podstawową Piotrowice, MKS Garwolin, PMKS Chrobry Piotrowice, FZ Forza Lublin, Uniwersytet Przyrodniczy Lublin, klub YangYang Lublin, Smecz Ryki ,piloci z Radomia, Gimnazjum Nałęczów., oraz Puławy - SP nr 6, SZP nr 10, SZP nr 2, Przedszkole nr 10, UKT Chemik Puławy.

 

Końcowa Klasyfikacja Turnieju

Gra pojedyncza do 9 lat

1 Kotlarski Tomasz – MKS Garwolin
2 Winek Oliwia - MKS Garwolin
3 Michalska Natalia – SP Piotrowice
4 Słotwińska Natalia - SP nr 6 Puławy
Nowocień Martyna - SP nr 6 Puławy
Nowocień Szymon - Przedszkole nr 10 w Puławach (najmłodszy startujący zawodnik).

Gra pojedyncza chłopców do 12 lat

1 Sałecki Michał - PMKS Chrobry Piotrowice
2 Dadej Dominik - PMKS Chrobry Piotrowice
3 Winek Kacper - MKS Garwolin
4 Starek Jan - SP Piotrowice
5-6 Flisiak Bartosz - SP Piotrowice
Zuchniarz Jakub - SP Piotrowice
7-8 Wdowiak Maciej FZ Forza Lublin
Pandel Dominik SP Piotrowice

Gra pojedyńcza dziewcząt do 12 lat:

1 Borys Aleksandra - PMKS Chrobry Piotrowice
2 Przybysz Ela - MKS Garwolin
3 Gibuła Karolina - SP Piotrowice
4 Kaca Agata - SP nr 6 Puławy/UKT Chemik
5-6 Badach Martyna - SP Piotrowice
Szczerbetka Julia - SP Piotrowice
7-8 Kuna Aleksandra SP nr 2 Puławy
Miłczak Nina SP nr 2 Puławy

Gra pojedyńcza chłopców do 15 lat:

1 Kukier Szymon UKT Chemik Puławy
2 Bartkiewicz Michał Szkoła Podstawowa nr 10 Puławy
3 Szymczyk Michał PMKS Chrobry Piotrowice
4 Koput Łukasz PMKS Chrobry Piotrowice
5 Zielonka Adam SP nr 6 Puławy/UKT Chemik
6 Grochowski Jakub FZ FORZA Lublin

Gra pojedyńcza dziewcząt do 15 lat:

1 Michalska Martyna PMKS Chrobry Piotrowice
2 Zuchniarz Aleksandra PMKS Chrobry Piotrowice
3 Wójciak Aleksandra PMKS Chrobry Piotrowice
4 Pardyka Greta Gimnazjum Nałęczów
5-6 Pietrzak Aleksandra Gimnazjum Nałęczów
Lipińska Wiktoria Gimnazjum Nałęczów
7-8 Pietrykowska Katarzyna Gimnazjum Nałęczów
Pietrzak Magdalena Gimnazjum Nałęczów
9-12 Matysiak Agata Gimnazjum Nałęczów
Kostrubiec Justyna SP nr 6 Puławy
Winek Ola MKS Garwolin
Ziembowicz Wiktoria Gimnazjum Nałęczów
13 Chobicka Sandra SP nr 6 Puławy

Gra podwójna kobiet open:

1 Zuchniarz Aleksandra/Borys Aleksandra PMKS Chrobry Piotrowice
2 Lipińska Wiktoria Gimnazjum Nałęczów/Michalska Martyna PMKS Chrobry
3 Pardyka Greta / Pietrzak Aleksandra Gimnazjum Nałęczów
4 Staszczyk Małgorzata YangYang Lublin/ Kaca Agata- SP nr 6, UKT Chemik
5-6 Matysiak Agata / Ziembowicz Wiktoria - Gimnazjum Nałęczów
Pietrykowska Katarzyna / Pietrzak Aleksandra - Gimnazjum Nałęczów

Gra mieszana MIKST Open;

1 Staszczyk Małgorzata-Jaroszewski Andrzej klub Yang Yang Lublin
1 Wójcik Aleksandra - Koput Łukasz PMKS Chrobry
1 Pardyka Greta – Pardyka Wiesław Gimnazjum Nałęczów
1 Kostrubiec Justyna SP nr 6 /Woźniak Damian UKT Chemik
1 Chobicka Sandra SP nr 6 /Kowalczyk Piotr UKT Chemik

Gra podwójna mężczyzn open ;

1 Fornal Jakub/ Kawalec Adrian - Uniwersytet Przyrodniczy Lublin
2 Wojciechowski Paweł / Staszczyk Mariusz UKT Chemik Puławy
3 Kidacki Krzysztof /Jagiełło Michał - Radom
4 Banach Piotr / Żelazowski Marek - YangYang Lublin
5-6 Działoszyński Emil / Kukier Szymon UKT Chemik
Bednarczyk Darek / Polowczyk Jerzy - Smecz Ryki
7-8 Drąg Paweł- Jaroszewski Andrzej - YangYang Lublin
Nowicki Piotr / Wasilewski Tomasz - Smecz Ryki
9-12 Kustra Jarosław / Urbanek Robert - UKT Chemik
Woźniak Damian / Dankowski Marek - UKT Chemik
Pastuszka Krzysztof / Kowalczyk Piotr - UKT Chemik
Dadej Dominik / Szymczyk Michał - PMKS Chrobry
13-16 Pardyka Greta / Pardyka Wiesław - Gimnazjum Nałęczów
Wdowiak Maciej / Grochowski Jakub - FZ Forza Lublin
Kiper Daniel / Mosicz Piotr - YangYang Lublin

Wszyscy zawodnicy otrzymali upominki a za miejsca 1 – 3 dodatkowo medale i pamiątkowe dyplomy.

UKT Chemik Puławy dziękuje sędziom Jerzemu Rybickiemu, Andrzejowi Jędrysowi, dyrektorowi zawodów Markowi Krawczykowi , głównemu inspiratorowi zawodów kierownikowi sekcji badmintonowej UKT Chemik Damianowi Woźniakowi oraz Dyrektorowi Szkoły Podstawowej nr 10 Andrzejowi Korpyszowi, który udostępnił salę gimnastyczną oraz wszystkim współorganizatorom bez których nie byłoby możliwe rozegranie sprawnie tych zawodów.

Turniej wsparli jako sponsorzy: Zakłady Azotowe "Puławy" SA, ognisko TKKF Chemik, Urząd Miasta Puławy, Starostwo Puławskie, TOP BUT, Pracownia Krawiecka J.M. Woźniak, Domi -Sport.

 

Poprawiony: poniedziałek, 28 kwietnia 2014 11:11  

Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież


Obecnych

Naszą witrynę przegląda teraz 39 gości 

Najnowsze komentarze

  • Nadal nie ma wyników. Żenada. Tylko wpisowe umieli... więcej
  • Gdzie wyniki??? więcej
  • Ze względu na warunki atmosferyczne zawody w dniu ... więcej
  • Czy dzisiejsze zawody odbędą się ? więcej
  • Mecze piłki nożnej Saletra - MEZAP 8 - 1, Administ... więcej

We use cookies to improve our website and your experience when using it. Cookies used for the essential operation of the site have already been set. To find out more about the cookies we use and how to delete them, see our privacy policy.

I accept cookies from this site.

EU Cookie Directive Module Information