Turniej Boule - komunikat końcowy
W dniu 20. września 2014 r. w Ośrodku Rekreacyjno-Wypoczynkowym n/Wisłą w Wólce Profeckiej rozegrano Turniej Boulle, wliczany do punktacji indywidualnej i drużynowej Spartakiady Pracowników. W turnieju udział wzięło 73 osoby (w tym 14 kobiet) z 7 jednostek organizacyjnych.



