Wielobój Zręcznościowy - komunikat końcowy
W dniu 21.11.13 roku w Hali MOSiR rozegrano Wielobój zręcznościowy, wliczany do punktacji indywidualnej i drużynowej Spartakiady. W zawodach wzięło udział 85 osób (w tym 19 kobiet) z 8 jednostek organizacyjnych.



