Narodowy Dzień Badmintona
Pasjonaci badmintona z naszego Ogniska wzięli udział w Narodowym Dniu Badmintona imprezie, która odbyła się 10. września 2016 roku na stadionie PGE Narodowym w Warszawie. W imprezie udział wzięło ponad 15 tysięcy ludzi. Na 51 profesjonalnych kortach rozgrywali mecze amatorzy, byli zawodowcy oraz zawodnicy z kadr Polski juniorów, seniorów. Na boisku centralnym wystąpiły największe światowe gwiazdy tego sportu.



