Wielobój Zręcznościowy - komunikat końcowy
W dniu 3. listopada 2011 roku w Hali MOSiR rozegrano Wielobój zręcznościowy, wliczany do punktacji indywidualnej i drużynowej Spartakiady. W zawodach wzięło udział 71 osób (w tym 14 kobiet) z 6 jednostek organizacyjnych.



