Panowie po Plażówce
Klasyfikacja mężczyzn w XXXV Spartakiadzie Pracowników po Turnieju Siatkówki Plażowej:
Klasyfikacja mężczyzn w XXXV Spartakiadzie Pracowników po Turnieju Siatkówki Plażowej:
Klasyfikacja kobiet w XXXV Spartakiadzie Pracowników po Turnieju Siatkówki Plażowej:
Klasyfikacja drużynowa XXXV Spartakiady Pracowników po Turnieju Siatkówki Plażowej:
W dniu 5. maja 2013 roku w Ośrodku Wypoczynkowym w Wólce Profeckiej rozegrano Turniej piłki siatkowej plażowej, wliczanej do punktacji indywidualnej i drużynowej. W Turnieju wzięło udział 24 pary (w tym 3 kobiety) z 7 jednostek organizacyjnych.
W Maratonie Lubelskim, który odbył się 8 czerwca 2013 r. wzięło udział ponad 800 osób. Wśród panów najlepszy z czasem 02:42:36 wygrał Ukrainiec Aleksander Hołownicki, który wyprzedził Romualda Prószyńskiego z Puław i Stanisława Ważnego z Lubaczowa. Rywalizację pań z czasem 03:13:57 wygrała Dorota Gruca.
Klasyfikacja mężczyzn w XXXV Spartakiadzie Pracowników po Turnieju Par Brydża Sportowego:
Klasyfikacja kobiet w XXXV Spartakiadzie Pracowników po Turnieju Par Brydża Sportowego:
W dniu 27. maja rozegrano Turniej Par Brydża Sportowego. Wyniki zawodów zostaną doliczone do punktacji indywidualnej i drużynowej XXXV Spartakiady Pracowników Zakładów Azotowych "Puławy" SA.
W sobotę 1 czerwca 2013 r., w hali sportowej MOSiR w Puławach, odbył się III Ogólnopolski Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Prezesa Grupy Azoty Zakładów Azotowych "Puławy" S.A.
W przepięknych okolicznościach przyrody gminy Urszulin w dniu 2 czerwca 2013 r. odbyły się XXI Ogólnopolskie Biegi Ekologiczne. Puławską grupę biegową reprezentowała dwójka biegaczy.
W bieżącym roku obchodzimy jubileusz 50-lecia Ogniska TKKF Chemik. W związku z powyższym Zarząd Ogniska przygotował okolicznościowe imprezy, z których pierwszą były zorganizowane w dniu 25 maja dwa turnieje – piłki nożnej i piłki siatkowej.
26 maja 2013r. w ramach Święta Sportu Powszechnego, którego patronatem objął Krzysztof Hetman Marszałek Województwa Lubelskiego, na 7 kilometrowym dystansie Wojciechów – Miłocin pobiegło ponad 60 zawodników. W dniu biegu Szkole Podstawowej w Miłocinie nadano imię „Polskich Olimpijczyków".